Stalk Ne Demek? Twitter, Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

Selam arkadaşlar, stalk etmek ne demek hepimiz biliyoruz tabii de, bunun manyakları varmış; uygulamalar vesaire kullananlar. E burası KizlarSoruyor, mutlaka vardır aramızda bu stalk işinin uzmanları. Var mı Twitter, Instagram stalk nasıl yapılır, stalk ne demek anlatabilecek? :D
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Stalk Nedir? Stalklamak Ne Demek?

  Sosyal medya platformlarında (Instagram, Facebook ve Twitter) gibi, bir kişinin bir başka kişiyi sosyal medya hesaplarında araştırması, gözetlemesi, paylaşımlarını incelemesine stalk deniyor. Sürekli bir başkasını stalklayan kişilere ise stalker deniliyor.

  Stalk Ne Demek? Twitter, Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

  Instagram'da Stalk Nasıl Yapılır?

  Stalk yapılacak kişinin Instagram hesap profili herkese açıksa rahatlıkla profili görebilir ve stalk yapabilirsiniz. Ancak stalk yapılacak kişinin hesabı gizliyse, kendisine fake bir hesap açarak stalk yapmak istediği kişiye takip isteği gönderilebilir. Aksi takdirde kilitli hesaplar için stalk yapılması mümkün değil.

  Twitter'da Stalk Nasıl Yapılır?

  Profil açıksa, profiline girip tweetlerinden, beğenilerine, takipçilerinden, takip ettiklerine kadar her şeyi görürsünüz. Ancak hesap korumalı ise takip etmeden hiçbir bilgisini göremezsin. Bir hesap açıp sadece stalklayacağın kişiyi seçebilirsin. Sonra arama kısmından kelime aratıp sadece takip ettiklerimi seçebilirsin. O kişi eski sevgili ile ilgili bir paylaşım yaptıysa bu şekilde arama kısmına eski sevgili yazarak ne attığına bakabilirsin.

  Stalk Ne Demek? Twitter, Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

  Stalk Uygulamaları Var mı?

  Henüz bilinen bir stalk uygulaması yok. Postegro gibi uygulamalar, profiline kim baktı açısından oldukça verimli ancak direkt olarak kilitli bir hesabı gösteren uygulama maalesef bulunmuyor.
  Rez almak hakkında bilgiye de bu sorudan ulaşabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • Stalkın adabı vardır. Eski sevgilim tam bir takıntılı manyak olduğundan; postegro, lili gibi uygulamalar kullandığını söylemişti. Korkulur bunlar gibilerden :d

 • Birije ilgi duyarsin ebesinin nikahina kadar arastiririlmak
  En azından ben böyle yapıyorum

 • Yani sürekli ne yaptığını takip etmek hikayelerine bakmak falan

 • Profil hesabını incelemek gibi başkalarının sürekli