Transformers 7 ne zaman çıkacak? Transformers 7 vizyon tarihi nedir?

Arkadaşlar merhaba, Transformers 7 ne zaman çıkacak? Bilen var mı? Bazı haber sitelerinde 2024 diyor, bazılarında 2021 içerisinde çıkacağı söyleniyor. Herkes farklı bir telden çalıyor. İngilizce resmi kaynakların ne söylediğini bilen varsa harika olur! Şimdiden teşekkürler!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Transformers 7 Çıkacak mı?

  Michael Benjamin Bay’in (Serinin film yönetmeni) 2007 senesinde başlatmış olduğu serinin, filmleri arasında en uzun süre boşluğu olacak olan Transformers 7’nin beklenen çıkış tarihi Paramount’ın The Hollywood Reporter dergisine verdiği röportajıyla duyurulmuştu.

  Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak?

  Paramount’ın açıklamasına göre henüz bir ismi belirlenmemiş olan hayranlarının merakla beklediği serinin 7. filminin, 24 Haziran 2022 tarihinde çıkması bekleniyor.

  https://www.youtube.com/embed/zjVr4DFG_Bo

  Transformers Nedir?

  Transformers, ilk defa 1984-1987 arasında yayınlanan kült bir çizgi filmi. Amerikan-Japon ortak yapımı. Çizgi filmin ana karakterleri robotlar ve iki robot grubu arasındaki mücadeleyi anlatıyor. İyi robotlar Autobot’lar, kötü robot grubu ise Decepticon’lardır. İyi Autobot’ların lideri tıra dönüşen Optimus Prime’dır. Kötü Decepticon’ların lideri ise çeşitli savaş araçlarına dönüşebilen Megatron’dur.

  Bu Transformers dünyasını altyapı olarak alan serinin ilk filmi 2007 tarihinde çıktı. Cybertron gezegeni başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegeniydi. Bu robotlara Transform deniyordu. Her Transformer’ın kendine özgü bir dönüşerek değişme şekli var. Transformer’lar iki farklı kampa bölünmüşler. Bir tarafta kısaca Autobotlar denen iyi robotlar var. Diğer tarafta ise şeytani ruhlu ve kötü niyetli Decepticonlar var.

En İyi Erkek Görüşü

 • Serinin 7. filminin çıkışı için ilk olarak 28 Temmuz 2020 tarihi planlanmıştı. O süre içerisinde araya giren farklı filmler ve aynı şirketin farklı yapımları üzerine çalışmalarını yoğunlaştırması filmin çıkış tarihinin yayın takvimden çıkarılmasına neden oldu. Ayrıca açıklanan yeni tarihte koronavirüs nedeniyle her yapımda olduğu gibi film ile ilgili çalışmaların aksamış olmasının da büyük bir payı olduğu düşünülüyor.
  Serinin 7. filminin 24 Haziran 2022 yılında lansman yapacağının ve gösterime gireceği açıklanmış

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • 6 çıktı mı?

 • Güzel bir seri idi resmi açıklamalar dışındaki açıklamalara çokta itibar etmemek lazım bu konuda film yapımcısından net bir açıklama gelmedi diye biliyorum

 • Tam net değil