Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

My mad fat diary gibi mükemmel yabancı gençlik dizisi tavsiye edebilir misiniz? Sizce izlenmesi gereken en iyi yabancı gençlik dizisi hangisi? Önerilerinizi alabilir miyim?
Güncellemeler:
+1 yıl
doctor who diye bir dizi buldum izlemeye başladım gerçekten mükemmel ötesi bişey
1 0

En İyi Kız Görüşleri

 • İzlenmesi Gereken En İyi Gençlik Dizileri Hangileri?

  Benim de severek izlediğim dizileri listeyeyim ;)

  1- The Society - IMDb: 7.0

  en iyi gençlik dizi
  en iyi gençlik dizi

  İzlediğim en iyi gençlik dizileri arasında. Konusu; Bir grup genç yaşadıkları kasabaya çok benzeyen başka bir yere götürülüyorlar. Ancak burada ne ailelerinden biri ne de herhangi bir insan bulunuyor. Ne yapacaklarına dair fikir yürütürken aynı zamanda da korku ve panik içinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. İzlemediyseniz bir şans verin derim.

  2- Gossip Girl - IMDb: 7.4

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Yabancı lise dizileri arasında benim favorim diyebilirim. New York’ta bulunan Constance Billard Kız lisesinde okuyan maddi durumu iyi olan gençlerin yaşadıkları sıkıntıları anlatıyor. Aynı zamanda onların aşk hikayelerini de tanıklık ediyoruz. Entrikalarla dolu bir dizi arıyorsanız, bunu izleyin :)

  3- Scream - IMDb: 7.2

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Korku ve gerilim türünde bir gençlik dizisi arıyorsanız Scream'ı öneririm. Çevresindeki genç insanları acımasızca katleden bir katili ve bu ölümlerden kurtulmaya çalışan bir grup genci izliyoruz. Lise öğrencisi olan Casey aldığı bir telefonda tanımadığı bir ses tarafından tehdit ediliyor. Aynı günlerde sıralı birkaç ölümde gerçekleşince Casey iyice korkmaya başlıyor.

  4- Pretty Little Liars - IMDb: 7.4

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  4 yakın kız arkadaşın başına gelen bir takım gizemli olayların anlatıldığı yabancı gençlik dizisi izlerken acaba daha ne olabilir dedirtiyor :) Dizide 4 kızın ortak tanıdıkları Alison’un ölümünden sonra bazı sırlar ortaya çıkıyor. Kızların birbirlerinden sakladığı bu sırlar gün gelip de açığa çıktığında bu büyük arkadaşlığı da zarar verecek.

  5- Legacies - IMDb: 7.5

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Dizinin konusu bir okulda eğitim alan vampirler, cadılar ve kurt adamların hikayesini anlatıyor. Okula yeni katılan öğrenciler Hope Mikkelson ve ikiz kardeşler Lizzie ile Josie içlerindeki gücü ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Ama kötü duyguları da bastırmak zorundalar. Okuldan iyi bir insan olarak ayrılmaya çalışıyorlar, son derece heyecan verici bir gençlik dizisi.

  6- One Tree Hill - IMDb: 7.6

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Yabancı lise dizileri arasında en çok sevileni oldu. Dizinin konusu: Kuzey Carolina eyaletinde küçük bir kasabada yaşayan ve Ravens isimli lise basketbol takımının genç oyuncularını anlatıyor.

  7- Elite - IMDb: 7.6

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Yine en çok izlenen ve sezonlarını merakla bekleyen büyük bir kitleye sahip, yabancı lise dizileri arasında Elite. Ülkenin en seçkin ve zengin insanlarının okuduğu bir okula gitmeyi hak kazanan alt tabakadan 3 gencin hikayesini anlatıyor. Yaşanan büyük bir deprem sonrası okulları yıkılan öğrenciler çevre okullara gönderiliyor.. Bu sırada 3 yakın arkadaş ülkenin en iyi okulu Las Encinas’a kabul ediliyor. Birbirlerinden başka bir dayanağı olmayan bu üç genç zengin çocuklarına karşı büyük bir mücadele veriyorlar. İzlemediyseniz, mutlaka izleyin. İspanyol dizilerini seviyorsan linke bakabilirsin: En İyi İspanyol Dizileri

  8- Aşk 101

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Dizi 90'lı yıllarda geçip günümüze kadar uzanıyor. 5 birbirinden garip ve bir o kadar belalı lise öğrencisinin başından geçenleri anlatıyor. Bu beş karakterler sırasıyla; sinirli, alkolik, çalışkan, alımlı ve zeki. Öğrencilerin birbirinden farklı karakterleri okulu alt üst ediyor tabii.

  Fakat her ne kadar yaramaz olsalar da içlerindeki iyiliği gören bir öğretmen, bu öğrencilerin okuldan atılmaması için elinden geleni yapıyor ve bu kişilerin sürekli yanında yer alıyor. Tam bu sırada kahraman öğretmenimizin tayini çıkıyor ve öğrenciler, öğretmenleri olmazsa okuldan atılacaklarını bildikleri için bir plan yapma içerisine giriyorlar. En iyi Türk gençlik dizilerinden biri.

  9- Insatiable - IMDb: 6.5

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  17 yaşındaki Patty Bladell, oldukça şişman bir kızken evsiz bir adamla kavgaya tutuşur ve çenesi kırılıyor. İyileşme sürecinde sadece sıvı yiyecek ve içeceklerle beslenmek zorunda kalan Patty, aradan geçen 3 ayın ardından zayıflamış ve bambaşka biri oluyor. Herkesin dalga geçtiği Fat Patty (Şişman Patty) gitmiş, yerine Hot Patty (Ateşli Patty) geliyor.

  10- Skins - IMDb: 8.2

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  En iyi Netflix gençlik dizilerinden biri. Arkadaşlık ve aşkın ön planda olduğu bir grup gencin okullarının son iki yılını anlatıyor. Her bir karakterin hikayesini ayrı ayrı izliyoruz.

  11- Misfits - IMDb: 8.2

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Muhteşem oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken gençlik dizisi Misfits 2009 – 2013 yılları arasında yayınlanmış olup geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış. Toplum hizmetinde çalışan 5 arkadaşın başına gelen bir olayı ve sonrasında yaşananları anlatıyor.

  12- Seks Education - IMDb: 8.3

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Yabancı lise dizileri arasında beğenilerek izlenen dizilerden biri oldu. Netflix orijinal yapımı gençlik dizisi seks Education başta ana karakterler Otis ve Maeve olmak üzere ergenlik dönemlerini geçiren liseli öğrencileri anlatıyor. İçine kapanık ve okulun ezik tiplerinden biri olan Otis kendini kanıtlama ve korkularıyla yüzleşmek için uğraşırken bu sırada kendine has tarzı ve yaşam biçimiyle herkesin çekindiği Maeve ile tanışıyor. Birlikte okuldaki öğrencilere sosyal terapi yardımı veren ikili hem para kazanıyorlar hem de daha da sosyalleşmeye başlıyorlar. Ama daha sonra bu ikili yavaş yavaş birbirine yakınlaşmaya başlıyor.

  13- Veronica Mars - IMDb: 8.3

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  En iyi yabancı gençlik dizilerinden biri diyebilirim. Dizinin konusu ise Veronica Neptune isimli genç kızın liseden arkadaşı ve dostu olan Lily’nin öldürülmesi üzerine dedektiflik yapmasını anlatıyor. Kasabanın şerifi olan babasının önüne birçok engelin çıkması Veronica’yı dedektifliğe götüren sebep oluyor ve genç kız arkadaşının katilini bulmadan durmuyor.

  14- Stranger Things - IMDb: 8.8

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Dizinin ana merkezinde kaybolan ufak bir çocuk ve onu bulmak için her şeyi yapan annesi anlatılıyor. Tuhaf olayların da yaşandığı senaryoda 80’li yılların korku filmlerine de değiniliyor. En iyi gençlik dizileri arasında.

  15- Friends - IMDb: 8.9

  Yabancı Gençlik Dizisi Önerileri! Üniversite, Lise Dizileri?

  Gelmiş geçmiş en iyi gençlik dizilerinden biri olan Friends 6 kişilik bir arkadaş grubunun mizah ve eğlence dolu hikayeleri anlatıyor. Dizi 10 sezon boyunca yayınlanmış ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış.

  Ayrıca bkz: Exxen, Netflix, Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

  En iyi yabancı gençlik dizilerini listeledim. Umarım izlerken keyif alırsınız :)

 • carrie diaries fena değil gibi daha cocuksu ne ağırlıkta istediğine bağlı daha yetişkinlere yönelik bir komedi dersen kesinlikle 2 broke girls derim :)

 • The Carrie Diares

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gençlik dizisi tarzında değil de Mad Men' i çok ama çok başarılı buluyorum :D

 • eski diziler her zaman iyidir veronica mars , buffy vampire slayer ;)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

19 13
 • skins bnce

 • teenwolf (sadece teenwolf yazınca cevabın çok uzun ya da çok kısa diyo o yuzden cevabı uzatıyorum çaktırma:D)

  • konusu ne güzelmi?

  • ya normalde ben bir diziye başlamaya üşenirim çok sezon olduğu için ama buna yazın başlamıştım ve baya sardı yani oyle diyim:)) konusu bir liseli genç, hayatı baya sıradan ama sonra bazı olaylar oluyo ve o ve en yakın arkadaşının hayatı birdaha sıradan olamıyo..

 • blue montain state

 • sex and the city :D

 • black sails

 • Teen Wolf , Supernatural , Pretty Little Liars , Skins , The Walking Dead vs.

 • Skins my mad fat diary tadında bayiliyorum o diziye :)

  • My mad fat diary gibiyse harikadır izliycem sağol canım :)

 • The carrie diaries

 • Ugly Betty'i çok severdim :)

 • gossip girl

 • Doctor Who <3 kesinlikle izle

  Supernatural bide The Walking Dead

 • TeenWolf izle ama örnek alma :P

 • çılgın gençler

 • Sen neden bu ülkede ikamet ediyorsun'ki sana zor gelmiyormu hasretlik'' :D

 • american pie. 17.yeniden. high school musical.

 • skam

 • skins, misfits.

 • turk dizileri iyice baymıs insanları:)

  • aynen usta cok karısık 10 kişi zincirleme birbirine asık :D

 • the o.c izle seversin

 • entourage ( favorim )

 • Daha Fazla (12)