Yeğenime doğum günü mesajı?

Benim yeğenimin ocakta doğum günü var ve 1 yaşına girecek ona böyle uzun güzel bir doğum günü mesajı yazmak istiyorum fotoğraf falan da koyucam ilk yaş günü olduğu için heyecanlıyız da elinizde böyle yeğeninize veya böyle bildiğiniz güzel mesajlar varsa atabilir misiniz bana

0 0

Çok Süper Cevap

 • Yeğene Doğum Günü Mesajı Örnekleri

  Yeğeninizi doğum gününde ne kadar sevdiğinizi ve takdir ettiğinizi anlatmak için doğru kelimeleri bulmak oldukça zordur. Ancak, imkansız değil. Yeğeninin gününü daha da özel kılmak için kullanabileceğiniz bazı doğum günü mesajları örnekleri:

  1. Senin kadar harika bir doğum günü geçirmeni dilerim yeğenim! Sadece kendin olarak her günü daha özel kılıyorsun. Umarım doğum günün senin kadar harika olur.

  2. Hayatımda olduğun için çok minnettarım yeğenim. Her günümü aydınlatıyorsun ve beni güldürüyorsun. Umarım doğum günün de senin kadar güzel olur.

  3. Yeğenim olduğun için çok şanslıyım. Beni her gün gururlandırıyorsun.

  4. Canım yeğenim, bugün senin doğum günün. Yani yıllar önce bu gün dünyaya geldin ve yaşamımıza güneş gibi doğdun. İyi ki doğdun canım yeğenim, seni çok seviyoruz. Senin varlığın bu hayattaki en değerli şeyimiz, nice mutlu yaşlara!

  5. Hayatımızı anlamlandıran yeğenim, yeni yaşının da tıpkı senin gibi güzel olmasını dilerim. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ettiğini bilmeni isterim. Mutlu ve sağlıklı daha nice yaşlara!

  6. Doğduğun gün daha dün gibi aklımda olsa da artık kocaman bir kız/oğlan oldun yeğenim. Fakat sen ne kadar büyüsen de her zaman bizim küçük bebeğimiz olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü mutlulukla kutluyorum yeğenim.

  7. Sımsıcak gülüşün ile bizim her zaman neşe kaynağımız oldun. Teyzen ve dayın olarak doğum gününü kutlar, yeni yaşında her şeyin dilediğin gibi olmasını isterim.

  8. Canım yeğenim, sen dünyaya geldikten sonra bize yaydığın sevgin dünyadaki her şey oldu. Sana karşı o kadar büyük sevgi hissediyorum ki yaşamımıza güneş gibi doğdun. Canım yeğenim, doğum gününü içtenlikle kutlar, yeni yaşında her şeyin gönlünce olmasını dilerim.

  9. Sen dünyaya geldikten sonra her şey biraz daha anlamlı ve mutlu olmaya başladı. Canım yeğenim iyi ki doğdun iyi ki bizim en tatlı yeğenimiz oldun.

  10. En büyük sevgim, yaşamda sadece sana karşı oldu canım yeğenim. Senin mutluluğun bizim için her zaman çok önemli bunu unutma. Yeni yaşında da her zaman gülmeni, mutlu olmanı ve kendine çok iyi bakmanı isterim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun!

  Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajları

  1. Teyze olmak böyle harika bir şey. Hayatıma neşe ve ışık getiriyorsun. Çok özel bir doğum günün var. Sana daha güzel yıllar dilerim yeğenim.

  2. Sana doğum gününde ve yılın geri kalanında sağlık ve mutluluk diliyorum. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  3. Benim müthiş yeğenim teyzesinin balı doğum günün kutlu olsun. Hayat yolu seni nereye götürürse götürsün, umarım eğlenceli ve mutlu bir yolculuk seni bekliyor olacaktır.

  4. Yeğenim doğum günün kutlu olsun. Seni tanıyan herkese bir armağansın. Umarım doğum günün de senin kadar tatlıdır ve aynı şekilde eğlencelidir.

  5. Yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Bugün senin günün! Sevdiğin her şeyi yap. Rabbim gülümsemeni eksik etmesin Umarım doğum günün huzurla ve ömrün boyunca huzur dolu bir yılla geçer

  6. Benim tatlı yeğenim doğum günün kutlu olsun. Gülüşünle odayı aydınlatıyorsun ve gülüşünle neşe saçıyorsun. Dünya gerçekten daha güzel bir yer çünkü sen içindesin. Allah uzun ömürlü, sağlıklı bir gelecek nasip etsin sana.

  7. Benim parlak yeğenim teyzesinin kuzusu. Doğum günün kutlu olsun. Sen bir mucizesin. Işığını parlatmaya ve başarılarının üstüne çıkmaya devam et asla pes etme.

  8. Mutlu yıllar yeğenim, hayallerin her zaman aydınlık olsun ve kalbin her zaman umutla dolu olsun. Bu gün sevgi dolu ve güzel bir yılın olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  9. Sevgili Yeğenim, Sen kıyaslanamaz en iyi kalbe ve bir tatlılığa sahipsin. Bu özel yaş gününde sevgi ve mutluluklar diliyorum sana. Doğum günün kutlu olsun.

  10. Teyzesinin bir tanesi, bugün senin gibi özel bir yeğeni kutlamak ve ömrün boyunca başarı üstüne başarı sağlayabileceğin bir yıl diliyorum sana yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  1. Halasının kuzusu yeni yaşında önce sağlık sonrası mutluluğun ebediyen olsun, melekler seni korusun doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  2. Mutluluk seninle olsun, gözlerinden akan yaşlar mutluluk sevincin olsun hüzünlü döktüğün yaşların ise sana mutluluk olarak geri dönsün sevgili yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  3. Umutların bitmesin, gülüşlerin solmasın, hayat seninle birlikte olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  4. Yılların su gibi aktığı bu günlerde rabbimden dileğim hayat kaynağı sana aksın. Gözlerindeki masumluğun, Sağlığın ömür boyu daim olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

  5. Hayat acımasız hayat, kalbinden geçen her şeyin kabul olması dileğiyle biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  6. Canım yeğenim her şeyin en güzeli senin üzerine olsun, hayatına neşe ailene mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

  7. Gülmek senin mesleğin olsun, sağlığın kaderin olsun, hayatın güzellikleri seninle olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  8. Yıllar geçse de seni hiçbir şeyden alıkoymayan sağlığın ve gülüşlerin olsun. Doğum günün kutlu olsun halasının tatlı yeğeni.

  9. Her geçen yaş da ölüme doğru yol aldığımız bu günlerde rabbimden dileğim sağlığın, huzurun hayatın ve ilerde mutlu bir yuva kurman olsun canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  10. Halasının bir tanesi yeni yaşında hayal ettiğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Dayıdan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  1. İnsanın her zaman dayısının olması yetmiyor, bazen de senin gibi bir yeğeni olmalı. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

  2. İnşallah tüm hayallerin ve umutların hep istediğin yönde olur. İyi ki doğdun dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun.

  3. Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun dayısının biriciği.

  4. Sağlıklı, mutluluk dolu, güzel nice seneler yaşaman dileğimle. Seni çok seviyorum dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun.

  5. Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var. Dayısının bir tanesi doğum günün kutlu olsun.

  6. Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel bir yeğen. Nice nice mutlu yıllara dayısının bir tanesi.

  7. Dayın her durumda hep yanında olacak unutma her zaman için sana destek olacağım. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

  8. Dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara.

  9. Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, dayısının bir tanesi, seni yanaklarından öpüyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

  10. Dayın seni çok özledi, seninle görüşmek için fırsat kolluyor. Nice nice mutlu yıllara canım yeğenim.

  Amcadan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  1. Büyük gününde, senin benim en sevdiğim yeğenim olduğunu bilmeni istiyorum. Sen benim tek yeğenimsin, ama gelecekte bile, kimse seninle kıyaslamayı umamaz. Senin yerini kimse dolduramaz. Doğum günün kutlu olsun.

  2. Sevgili Yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Yaşasın! Bugün senin özel günün! Sana mutluluk dolu bir gün ve bir yıl dolusu sevgi diliyorum.

  3. Benim harika yeğenim doğum günün kutlu olsun. Umarım günün eğlenceli ve tatlı sürprizle dolu olur Sen harikasın yeğenim.

  4. Benim tatlı yeğenim doğum günün kutlu olsun. Her yeni yılda yeni bir güçle tanışıyorsun. Herkesin ve her şeyin iyiliğini bulma yeteneğinden ilham alıyorum. Bugünün tadını sonuna kadar çıkar. Doğum günün kutlu olsun.

  5. Bir amca yeğenini ne kadar çok severse bende seni o kadar çok seviyorum. İyi ki varsın canım yeğenim. Nice mutlu yıllara.

  6. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun amcasının bir tanesi.

  7. Hayatında her zaman yüzün gülsün, başarıların başarıları kovalasın amcasının prensesi. Doğum günün kutlu olsun.

  8. Amcasının esprili, yakışıklı, çekici ve bir o kadarda değerli yeğeni. Yeni yaşın kutlu olsun, mutlu yıllar canım yeğenim.

  9. Her yeğen senin kadar güzel, senin kadar tatlı olmaz, sen cansın, can kadar değerlisin. Amcasının bir tanesi canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

  10. Yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır inşallah. Nice mutlu yaşlara amcasının birtanesi.

En İyi Kız Görüşü

 • Instagram da şov yapmak ile uğraşacağına çocuk için bir şeyler yapsan daha iyi olur. Tarçınlı havuçlu kekler yap, egitici oyuncaklar al, ya da yap

  • Peki almayacağımı veya yapmıyacağımı kim dedi ki o benim ilk göz ağrım teyzesiyim ben onun tabiki ona hediye de alıcağım masa için tatlı san yapacağım

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Çocuk okumayı söktü mü ki mesaj atcaksın 😂

  • Hayır mesaj derken instagrama atıcam o yüzden hani güzel bir yazı fotoğraf falan

 • 1 yaşında okur artık aynen

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?