Yengeç kadınını anlatsanıza biraz bana?

Herrrrkese iyi akşamlar
Özellikle ilişkiler yönünden anlatsanıza biraz mesela zor sevdiklerini biliyorum. Eskiden gerçekten sevdikleri bir insanı yıllar sonra yine isterler mi gibi gibi anlatın işte 😅
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Yengeç kadınları ilişkilerinde, sevdiklerine karşı sevgi dolu ve tutkulu olma eğilimindedirler. Bir kez bağlandıklarında yalnızca bir kişiyle derin bir bağ kurmak isterler. Bir Yengeç kadını aşkı bulduğu zaman arkadaşlar ve diğer ilişkiler bir kenara atılır; bu ilişkileri görmezden gelmek de sıklıkla Yengeç tükenmesiyle sonuçlanır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Yengeç burcu kadınlarının yüzü yuvarlaktır. Bunun yanı sıra çene yapıları ile dikkatleri çekmektedirler. Gözleri ise normal boyutlardadır. Yengeç burcu kadınlarının, saçlarının gür olmasıyla bilindiği söylenebilir. Yengeç kadınlarının dudak yapıları genel olarak ince tarzdadır. Güldüklerinde yüzlerinde çok hoş bir ifade belirir. Boyları da normaldir. Yengeç burcu kadınlarının genelde ten rengi açık renktir. Yengeç burcu kadınlarının kendilerine has giyim tarzlarıyla ön plana çıktıkları söylenebilir. Modayı takip etmeyen yengeç burcu kadınları, buna rağmen çok şık giyinirler.

  Yengeç burcu kadınları; oldukça sakin bir hayata sahiptirler. Ancak karışık duygulara kapıldıkları zaman onları tanımak çok zor olur. Yengeç burcu kadınları, kırılmaktan çok korkarlar. Sevgi dolu, vicdanlı ve şefkatli bir kişiliğe sahiplerdir. Ancak bunun yanı sıra ihtiraslı yapılarıyla ters yaparlar. Partnerlerine kalplerini açma konusunda oldukça zorlanırlar. Yengeç burcu kadınları, kendilerine sahip çıkan ve kol kanat geren erkekleri çok severler. Fakat onlara hükmetmek isteyen, emir veren erkeklerden de kaçarlar. Geçmişten kolay kolay kopamayan Yengeç kadınları, anılarına çok önem verir.

  Yengeç burcu kadınlarının cinsellik hayatı nasıl
  Yengeç burcu kadınlarının cinsellik hayatı nasıl?
  Yengeç burcu kadınları; cinsel hayatında utangaç yapıya sahiplerdir. Bu kişiliğe sahip kadınlar, sevdikleri adama ne kadar bağlılarsa, cinsel yaşamları da o kadar tutkuludur. Yengeç burcu kadınlarının çok farklı fantezileri vardır. Ancak bunu partnerlerine yansıtmaktan utanırlar. Yengeç kadınları, aşık oldukları kişiler ile eşsiz bir cinsel birliktelik yaşamaya hazırlardır. Romantizme değer veren Yengeç kadınları, yatakta cezp edici ve daha romantik olmaktadırlar.

  Yengeç burcu kadınlarının cinsel hayatı nasıldır
  Yengeç burcu kadınlarının cinsel hayatı nasıldır?
  Yengeç burcu kadınları; cinsel hayatında utangaç yapıya sahiplerdir. Bu kişiliğe sahip kadınlar, sevdikleri adama ne kadar bağlılarsa, cinsel yaşamları da o kadar tutkuludur. Yengeç burcu kadınlarının çok farklı fantezileri vardır. Ancak bunu partnerlerine yansıtmaktan utanırlar. Yengeç kadınları, aşık oldukları kişiler ile eşsiz bir cinsel birliktelik yaşamaya hazırlardır. Romantizme değer veren yengeç kadınları, yatakta cezp edici ve daha romantik olmaktadırlar.

  Yengeç burcu kadınlarının fiziksel özellikleri nelerdir
  Yengeç burcu kadınlarının fiziksel özellikleri nelerdir?
  Yengeç burcu kadınları, çok güzellerdir. Vücutları her daim formdadır. Yüz hatları ise ayı sembolize eder. Yaşı ilerleyen yengeç burcu kadınları, dikkat etmedikleri takdirde tombul ve kilolu olabilmektedirler. Yengeç burcu kadınlarının esmer, ince bedenli ve açık kumral saçlı oldukları belirtilir. Boyları uzun ya da orta uzunlukta olur. Sallanarak yürümeyi seven yengeç burcu kadınlarının, baldır ve uyluk kısımları kalındır.

  Yengeç burcu kadınları; genel şekilde yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Gözleri normaldir. Saçlarının gür olduğunu belirtmek doğru olacaktır. Yengeç burcu kadınlarının ilk önce çeneleri dikkat çeker. Dudakları genelde ince kıvrımlıdır.

 • ağlaktır.
  bildiğin ağlaktır. her şeye ağlar. zayıftır. beyni tam teşekküllü olsa zaten ağlamaz, önce bir dur bir dk ya diye sorgular. ama bunlar biraz fazla ağlak.
  sonra kendilerine çok güvenir. ama komik. çünkü güvenmelerini gerektirecek en ufak bir emare yok. koç olsa anlarım. boğa olsa anlarım. aslan olsa anlarım. ama yengeç burçlu birisinin kendisine güvenmesi beni kahkaha attırıyor. çünkü asaarım keserim deyip olay anında panik atak geçiren tipler bunlar.
  hayatımda hiç yengeç burcu sevgilim olmadı.
  olur da ileri de böyle bir kadına aşık olursam, üzülürüm, hayret ederim, ve bir kez daha aşık olurum.