Ağrı kesici ile antibiyotik alınır mı?

Kulağımda enfeksiyon var Pazartesiden beri ilk gün hiç ilaç falan almadım geçer dedim geçmedi Salı günü İBucold C ağrı kesici almaya başladım ve beni 8 saat kesintisiz rahatlatıyor şişliği ateşi falan atıyor vücudumda ki bugünde doktora gittim enfeksiyon olduğunu antibiyotikle geçeceğini 10 gün kullanmamı söyledi o an doktora soramadım ve şu an şehir dışına çıkıyorum bilen var mı veya kullanan var mı? Antibiyotikten 2-3 saat sonra ağrı kesici alsam bir sıkıntı çıkar mı? antibiyotiğin etkisini azaltmaz değil mi?
antibiyotik ismi klamoks

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Antibiyotik ve ağrı kesici kullanımı hakkında doktorunuzun tavsiyelerine uymak önemlidir. Kullanacağınız antibiyotiği (Klamoks) ve ağrı kesiciyi aynı gün aynı anda kullanmak yerine, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmalısınız.

  Genellikle, antibiyotiği düzenli aralıklarla ve doktorunuzun talimatlarına uygun şekilde kullanmanız gerekir. Antibiyotiğin etkisini azaltmamak için, ağrı kesiciyi antibiyotiği almadan önce veya sonra kullanmanız doktorunuzun önerdiği şekilde yapmanız en iyisi olacaktır. Ağrı kesiciyi kullanmadan önce veya sonra belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

  Eğer bu konuda şüpheleriniz varsa veya doktorunuzun önerilerini anlamadıysanız, doktorunuzla iletişime geçmekte fayda var. Aynı zamanda, ilaçlar hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, eczacınıza da danışabilirsiniz. İlaçların doğru ve güvenli bir şekilde kullanılması sağlık sorunlarınızın daha iyi yönetilmesine yardımcı olur.

En İyi Erkek Görüşü

 • Alınabilir problem yok , ibucold c bir grip ilacıdır ve ağrı kesici ateş düşürücü etken maddesine sahiptir. Ayrıca antibiyotik 12 saat arayla , grip ilacıda günde 3 defa tok alınız , üst üste kullanmadığınız takdirde problem yok

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • alınmaz diye biliyorum

 • Alınabilir

 • Alınabilir

  • Anladım sağolun tavsiye için bir sorun olmuyorsa alırım az sonra antibiyotik alalı 6-7 saat oldu zaten bir daha sabah alacağım 12 saatte bir zaten

 • Momecon al. Anında geçiyor çok iyi ilac

 • Ben alıyorum