Bir Haftada 3 Kilo Yani Bir Ayda Ayda 12 Kilo Civarında Kilo Versem Çok Mu Olur?

12-13 Kilo falan versem kötü olur mu sağlıksal olarak falan

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Bir ayda 12 kilo vermen neredeyse imkansız. İlk haftalarda kilo kaybın hızlı gerçekleşir ancak sonradan yavaşlar. Sağlıklı beslenip bol hareket ederek 2 ayda verebilirsin.

    • Abim yok be ben veririm metabolizmam hızlı da işte sorun olur mu o önemli

    • Kardeş bende kiloluydum kilo verdim oradan biliyorum. Benim ailede genetik metabolizma hızı hızlı. Evde ki hesap çarşıyı tutmuyor. Benim ilk hafta ki hesabıma göre ayda 20 kilomun gitmesi gerekiyordu 2. haftaya geldiğimde 10 a düştü. 3. Hafta gibi bu ayı 8-9 ile kapatsam iyi dedim. 4. Hafta sonunda 6,4 kg ile kapattım. Günde 3 defa 30 ar dk plank mekik, şınav vb hareketlerle beslenmeme dikkat ederek oldu. Sana tavsiyem ilk haftaki verilere çok güvenme başlayınca göreceksin. Birde vermen gereken kilon var ise sayılara çok takılma süreçten zevk al.

    • Yok bende daha önce kilo verdim ki biliyorum bir süre sonra düşüyor elbette ama benim cidden metabolizma normal değil yani 10.000 15.000 kalori alıp bir günde kilo almadığım zamanları biliyorum. Ki daha önce de diyet yaptım ama ben en kötü 10 kilo rahat gider diye düşünüyorum ama 12 bile yapabileceğime inanıyorum ki iyi de spor yaparım ben

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?