Bu sigara illetinden nasıl kurtulabilirim?

Evet arkadaşlar bir kaç kere denedim ama bırakamadım en fazla 3-4 gün dayanabildim. Ve ben ki sigaradan aşırı nefret eden bir insandım ve lanet olası üniversite de başladım üni bu anlamda bozdu beni. 😑 o gündür bugündür bırakamıyorum üstüm kokuyor, ağzım sabahları leş gibi oluyor sevgilin olsa üstüm başım ağzım kokuyor mu triplerine giriyorsun. Parasal olarak zarar, sağlık olarak zarar peki arkadaşlar nasıl bırakacağım bu lanet şeyi?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Tek seferde bırakacaksın ve olabildiğince dayanmaya çalışacaksın. Bozduğun yerde yeniden ve yeniden... Eğer bunu yapamıyorsan profesyonel bir yardım al çünkü sigarayı bırakmak öyle kolay değil.

En İyi Kız Görüşü

  • Abi kendine gerçekçi bir neden bulcan ve kafada bitircen seni başlamaya iten, hatırlatan şarkı olur birisi olur içilen bir ortam olur içen arkadaş olur hicbirisiyle etkileşime gecmicen ve sigaranın ne faydasını gördün zihninde anlamsizlastirmaya başlıcan ve ben bıraktım bir buçuk sene başlamama neden olan olaylar dejavu gibi tekrar edince bende tekrara düştüm mümkünse bir süre bulunduğun çevreden uzaklascan bir üç ay kadar sonra kendi kendine hakim olucan

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
  • eczanede ilac satiliyordu babama aldik dedim sana kimse bakmaz sigara yuzunden hasta yatalak olursan kalirsin ortada dedim. biraz denedi ama fayda etmedi sonrada bi hastaliga yakalandi bu mide falan rahatsizligi 1 hafta falan sigara icmedi. sonrada kendiliginden birakti. benim dedigim sozlerinde etkisi vardir. sigarayi birakanlarin cogu ani bir kararla birakiyormus. yani yarin birakayim deyip kesinlestirmicen. birden birakasin gelcek birakcan.

    • Anladım teşekkürler o anı yakalamak gerek demek ki.

  • Tiksindirici ilaçlar yok mu

    • Psikiyatri ilacı kullanıyorum onlarla etkileşime giriyormuş o yüzden doktor izin vermemişti yıllar önce.

  • Maalesef iradene hakim olman gerekiyor mesela abur cuburlar da bağımlılık yapıyor içlerinde monosodyum glutamat bulunuyor yani Çin tuzu tek çare uzak durmak