Çok fazla ağrı kesici içmek kötü bir şeye yol açabilir mi (Kalp krizi felan)?

Ya evet aslında biliyorum kötü bir şeye yol açar mutlaka ama böyle ciddi anlamda kötü bir şeye yol açmaz herhalde. Son zamanlarda biraz fazla içiyorum bazen yan etkileri felan oluyor. Parmaklarım uyuşuyor, bulanık görüyorm vb. Bazi yerlerde çok ciddi şeyler yazıyor. İnsan korkuyor tabi. İcme diyenler oluyor bazen. Kullanmak zorunda olmasam kesinlikle kullanmam. şu an içtim ve test çözcem. Hocalarmz sağolsun hepsi ödevi bastı.
youtube.com/shorts/YcmCEjmOi88?feature=share
Güncellemeler:
22 gü
Edebiyat bitti biraz dinlenek https://youtu.be/nNXShOXr8uY
22 gü
Ödev yaparken dinlemek için birebir: https://youtu.be/D3_dJAsXrX8
1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Kardeşim sen ne yaşıyorsun? Sürekli ağrı kesici içmek hiçbir şeyi tedavi etmez o ağrıyı da geçirmez. İnanmadığın sürece. Hem son zamanlarda ilaçların etkin maddesini fazlasıyla azalttılar ve hastalıklar çoğaldı. O ağrı kesici seni iyileştirmiyor o ağrı kesicinin seni iyileştireceğine olan inancın seni iyileştiriyor. Hem sürekli ağrı kesici içersen artık gerçekten ihtiyacın olduğunda vücudun bu hapa sürekli tolere olduğu için fayda etmeyebilir.
  Hem hastalığı üreten bünyemizin kendi tedavi sistemi var. Zehir varsa panzehir de var.
  Benim diş etlerim ağrıyordu doktora gidecektim sonra bir tanıdığım tükmüğümüzün aslında ağız ağrılarına, diş ağrılarına çok iyi geldiğini söyledi. Bende yaptım ne kaybedebilirim ki dedim sonra tükmüğümü ağzımın içinde dolaştırınca birkaç saat içerisinde ağrı falan kalmadı. Sende ilaç içmeyi en kısa sürede bırakmalısın...
  • Haklısın. Bundan sonra daha fazla dikkat ederim artık. Fakat benim ağrı eşiğim düşük olduğu için şiddetli ağrılarda içmem gerekebiliyor. Dediğin yöntemleri kullanıcam (Kendine inanmayı) . Tşkler yeniden.

  • Biraz ters başlamışım cümleye rica ederim inancını yüksek tut emin ol her şey inançlarımızla gerçekleşiyor:-) :-)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Kalp krizine yol açmaz ama böbrekleri ve karaciğeri bitirir.
  Bu yüzden mecbur kalınmadıkça asla içilmemesi gerekiyor
  • Böbrekler:Hakettiysem eywallah

 • Bilincsiz icilen her ilacin zarari vardir.