Doktor kanser olduğumu söyledi. ne yapacağımı bilmiyorum?

Son birkaç haftadır peni* ve testi* bölgesinde kararmalar ve his kaybı vardı. Doktora gitmeye korkuyordum ama sabah gittiğimde doktor kanser olduğumu söyledi ve tedavinin sadece total penectomy ile tedavi edilebileceğini yanı bütün üreme organlarinin alınması gerektiğini söyledi. Ne yapacağımı bilmiyorum? İliski hayatım her şeyim bitecek? Anus bölgesinin hemen üstünde bir delik açılarak idrar çıkışı oradan sağlanacakmış. Ama bir daha zevk falan olmayacak. Çocuğum bile olmayacak. Ne yapacağımı bilmiyorum? Lütfen bana ne yapabilirim bir şeyler deyin yoksa kafayı yicem?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Sperm bankası denen bir şey var oraya kendininkinden bırak. Sağlığın zevkinden daha önemli. Ameliyatını da ol. İleride çocuk istersen sperm bankasından temin edersin

  • Ama cinsel hayatım tamamen son bulacak? Kadın gibi gözükeceğim kafayı yiyeceğim.

  • Hayatın son bulursa toprak altında çürüyeceksin. Erkek zihniyeti bu işte. Sizin beyniniz skinizde.

  • Bak demek istediğim o değil. Yanlış anlıyorsun. Bir arkadaşım fark etse ya da herhangi birisi dalga konusu olacağım.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Hayatta ki tek zevk cinsellik degil. Sevmek , hayattan keyif almak, sevdiklerinin varlığı , yemekler , kokular... vs daha bir çok şey var hayatı yaşanılası kılan. İşte bu yüzden bu tedaviyi gönül rahatlığı ile kabul et çünkü yaşamak için ve saydığım/sayamadığım bir çok güzelliğe şahit olabilmen için bunu yapman gerekiyor. Bunun sonucunda hayatını kazanacaksın o yüzden üzüntü duymaya gerek yok. Dermansız derde sahip değilsin.

  Çocuk mevzusuna gelirsek , Bu hayatta aşkı tercih eden ve sana hayat arkadaşı olmak isteyecek kadınlar da taniyacaksin çünkü bu şekilde (çocuksuz) evlilikler var ve gayette mutlular.

  Geçmiş olsun 🙏

 • Allah şifa versin kardeşim doktor en iyisini bilir biz ne desek boş

  • Teşekkür ederim 🙏