Doktorun hastasını azarlaması normal bir davranış mı?

Doktorun hastaya hastalık hastası olmalısın bu işin uzmanı biziz kendi kendine hastalık türetme diye azarlayıp gurur kırıcı konuşması normal bir davranışmıdır? şikayet edilebilir mi?
0 0

Çok Süper Cevap

  • Doktorların en sinir oldukları hasta tiplerinden bir tanesi inernetten araştırma yapıp doktorun konuşmasına fırsat vermeden onu yönlendirmeye çalışan hastalardır. burada bir azarlama görmüyorum her canınız sıkıldığında cimere sarılmayın. Ookuduysan bana mı okudu diyen arkadaş var, yok kanka kendisini tedavi etmek için doktor oldu.

    • senin bakış açında eksik önüne geleni azarlayan doktorda gördüm.. ağzını açıp bişey demeyen doktorda.. bu gidilen dr. hematolog ve hastada lenf nodulleri var 3. kez gidiliyor sanırım doktorlarda bir bıkmışlık ya da çok bilmişlik var özellikle kanserle iç içe olan dr. lar daha çok baskıcı daha çok bilmişlik taslıyor lakin 130 kemoterapi alan amca kızı rahmetli oldu.. hani bunlarda biraz devlet baskısı var az masraf cıkarın diye hemde ağır hastayı buldumu sömürme dertleri var zaten heryerden akıllı ilaç türüyor sonra birden..

    • Yani tabi insandan insana göre değişir. Evet doğru devlet baskısı var ama akıllı ilaçlar hem aşırı pahalı hem de her hastaya istense bile verilemiyor. Özel için bir şey diyemem evet çok para için gereksiz işlemler yapılıyor lakin devlet ve fakülte hastanelerinde böyle bir kaygı yok.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • değil okuduysa bana mi okudu maasini aliyor azarlamak ne ya

  • Bu şekilde konuşmaya hakkı yok. O insanlar sayesinde parasını alıyor.
    Şikayet etmek lazım böylesini.