Düzenli spor yapan arkadaşlar bakabilir mi?

Zayıflama amaçlı spor yapmaya başlayacam.185 boy 105kg. Hedefim 85kg. Kas işi 2. aşamada olacak ilk aşama hızlı kilo vermek istiyorum. Önerilerinize açığım. Kas kısmına gelince sixpack ve adonis istiyorum. Önerebileceğiniz hareketleri 0 dan nasıl başlarım nasıl ilerlerim bilgilendirirseniz sevinirim. Dipnot:Daha önce tekrar spor yaptığımda 100 lerden 80 lere düşmem 45 gün sürmüştü ağır kardiyo ve protein ağırlıklı beslenme ile ama koruyamadım kilomu
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bence 90 kiloya inene kadar önceki yaptığın programa devam et, ağır kardiyo ve bol protein. Tabi bir yandan tüm vücut başlangıç seviyesi ağırlık kaldırma programını yap haftada 3 gün. Yani haftada 2-3 gün kardiyo 2-3 gün ağırlık.
  Sonra kardiyoyu 1e indirebilirsin, haftada 4 gün de ağırlık devam edersin. 2 gün üst beden 2 gün alt beden. Belirli bir kas grubu hedefin varsa hani özellikle kaslı bacaklar veya geniş omuz vs o bölgeyi her antremanda çalıştırabilirsin.
  Karın kaslarını yapmak kolaydır ama ortaya çıkarmak zordur. Ancak vücut yağ oranı çok çok çok az ise ortaya çıkar. Yani o biraz yıllar sonrasının hedefi. Ama elbette ulaşılmaz değil.
  • Düz bir vücut ve eskisi gibi adonis istiyorum işte

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Kardiyo yap
  • Bu kadar mı? Adonis filan tek önerin bu mu yani

  • Adonis bir kas adı😅 kilo vermek için koşu , bisiklet , pilates gibi düşük ağırlıklı bol hareketli spor yapmalısın yüksek ağırlıkla çalışma ekmek gibi hamur işlerinden uzak dur et ve ot ye… sabah güne su içerek başla 2-3 lt su iç

  • Adonisin ne olduğunu biliyorum 2010 larda adonisim vardı hani onu nasıl tekrar yapabilirim onu sormuştum soruda

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?