E-spor oyunlarının spor kategorisinde dahil edilmeisni doğru buluyor musunuz?

şahmat , dama , go türü oyunların spor kategorisinde dahil edilmesini doğru bulunuyorsa. bende E-spor'un spor kategorisine dahil edilmesini doğru buluyorum açıkcası. E-spor'un da bu türler gibi fiziksel değil zihinsel aktiviteyle oynandığını bilmenizi isterim.

Örneğin Counter-Strike: Global Offensive (CSGO ) taktik zeka gerektiren ve takım olarak bir E-Spor oyundur. Karşı takımdaki rakiplarin nereden geleceğini kestirmek zamanlama ve bu gibi şeyler çok önemlidir.
E-spor oyunlarının spor kategorisinde dahil edilmeisni doğru buluyor musunuz?
sizin düşünceleriniz nedir?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Merhaba, ben bulmuyorum.
  • Elbette çünkü eskiler bilirler. Atari salonlarının kralları vardı. Tek jetonla oyun bitirenler, sen istemesen de abi şu eli geç diyenler, oynanan her oyunda oyun içi rekor sıralamasında yazılan o üç harfli kelimenle sen orada olmasan da konuşulurdun. Ayrı mutluluğu havası vardı.

    Şimdi e sporla bu en iyi olmana tüm oyun dünyası tanıklık ediyor. Hali ile marka yüzleri, gibi pek çok yönden taktir ve ödüllendiriliyorsun. Senden ve senin gibi iyilerden oluşanları kimse yenemediği için de ülkelerin de en iyi olanlarla mücadele ederek.
    Türkiyenin adını farklı olarak duyurmuş oluyorsun arenalarda.

    Eve alınan ilk konsolları oynarken Artık bir zamanlar saatlerini verip yat oğlum, kızım artık gözlerine yazık diyen aileler destekliyorlar.