En İyi Pilates Seti Hangisidir?

Malum koronadan dolayı spor salonlarına gidemiyoruz bende evde spor yapmaya başladım. Pilates seti almayı düşünüyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Sizce en iyi pilates seti hangisi?
1 2

Çok Süper Cevap

 • En İyi Pilates Seti Hangisi?

  1- Tryon Intermediate Pro Home Kit Delux Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Tryon Pilates Seti, içerisinde pilatese dahil birçok ürünü bulunduran bir settir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan setin içerisinde; pilates bandı, pilates çemberi, step tahtası, pilates topu, şişirme aparatı bulunmaktadır. Fiyatı 1.350 TL’dir.

  2- Cosfer 8’li Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Vücudunuzun her yerini çalıştırabilecebileceğiniz bir set olan Cosfer Pilates Seti, içerisinde pilatese dair neredeyse bütün parçaları bulundurmaktadır. 8 parçadan oluşan bu set içerisinde; pilates çemberi, yoga matı, 20 cm çapında pilates topu gibi çok önemli ürünler bulunmaktadır. Fiyatı 158 TL’dir.

  3- Jet 9’lu Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Pilates için lazım olan parçaların neredeyse hepsini bulabileceğiniz bu set, size bir spor salonunda spor yapıyormuş hissiyatı vermektedir. İçerisinde; direnç lastiği, dambıl, pilates bandı gibi temel ürünlerin hepsini bulundurmaktadır. Fiyatı 190 TL civarındadır.

  4- Delta Full Pilates Set

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  En etkili pilates setlerinden bir tanesi olan Delta Full Pilates Set içerisinde yok yok. Pilateste yapmak istediğiniz tüm hareketleri yapmanıza olanak sağlayacak ürünleri içerisinde bulunduruyor. Pilates topu, pilates çemberi, pilates bandı, yoga matı ve dambıl gibi birçok ürünü içerisinde barındırıyor. Fiyatı 184 TL’dir.

  5- Leyaton 7 Parça Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Evde pilates yapmanızı sağlayacak olan bir başka pilates seti Leyaton 7 parça settir. İyi bir pilates seti arıyorsanız mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Setin içerinde 2 adet pilates topu, pilates çemberi, şişirme pompası gibi ürünler bulunuyor. Setin fiyatı 160 TL’dir.

  6- Avessa Pilates Seti 8 Parça

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  En çok satan pilates setlerinden bir tanesi olan Avessa 8 parça pilates seti, evde kolayca pilates hareketlerini yapmanıza olanak sağlıyor. İçerisinde pilates ve denge topu, pilates lastiği, pilates pompası, atlama ipi ve dambıl gibi birçok ürünü barındırıyor. Fiyatı 188.70 TL’dir.

  7- Spor Byfit 5 Parçalı Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Diğer önerdiğim setlere göre çok daha az parça sayısı bulundursa da pilates için etkili olan ürünleri içerisinde bulundurmaktadır. Bu 5 parçalı setin içerisinde; pilates topu, pilates bandı, pilates minderi, termal sauna bel kemeri ve atlama ipi bulunmaktadır. Fiyatı ise 162 TL’dir.

  8- Usr Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Temel ama etkili pilates malzemelerinden oluşan Usr Pilates Seti, özellikle pilates toplarında bulunan Anti-burst özelliği ile dikkat çekiyor. İçerisinde 2 adet pilates topu, orta sertlikte pilates lastiği, egzersiz bandır ve pilates topu pompası bulundurmaktadır. Setin fiyatı 135 TL’dir.

  9- Povit 5’li Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Povit 5’li pilates seti de az ama öz malzemelere sahip bir pilates setidir. Antibakteriyel koruyuculuğa sahip olan Povit pilates seti, evde pilates yapmak isteyen kişilere uygundur. Pilates matı, 25 ve 65 cm olmak üzere iki adet pilates topu, pilates çemberi ve pilates bandı malzemelerini içinde bulundurmaktadır. Fiyatı 240 TL’dir.

  10- Ciwaa 5’li Pilates Seti

  En İyi Pilates Seti Hangisidir?

  Listede bulunan son pilates seti, Ciwaa 5’li pilates setidir. İçerisinde pilates için lazım olan bütün malzemeler bulunmaktadır. Pilates topu, pilates minderi, pilates çemberi, pilates lastiği gibi ürünleri set içerisinde bulabilirsiniz. Fiyatı 216 TL’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Hepsi aynı işi görür dene işte

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?