Fıtness ılgılen arkadaslar bakarsa sevınırım?

Sabah 3 ymk kasıgı yulaf 4 tane yumurta
Gun ıcınde bı olcek proteın tozu alıyorum
Oglen ıkındı ve aksam olmak uzerede 150 gr tavuk ve 100 gram pılav tuketıyrm salatalık bırde. Bugun terazıde 1 kılo almısım. Sizce yagdan mı kastan mı aldım anlamıyorum? irileşme var gobek de az da olsa var?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Yanlış anlaşılmasın, laf atmak gibi de algılanmasın ama bi erkek neden vücudunu geliştiriyor? Neden sağlıklı beslenip kendi haline bırakmıyor? Yani şu kadar emeğin karşılığı nedir? Kızlar çok mu etkileniyor kaslı erkeklerden?

    • Kızlar ıcın degıl dıcem ınanmayacaksın, fakat yınede soyleyım karacıger yaglanmam vardı vede iş ev olarak hayatımı nuksedıyordum ve halıyle depresyona girmek uzereydım. Sankı hersey hergun aynıymıs gibi. Ve yazıldım sıfır bılgılıyım. Ogrenmeye calısıyorum. Diger sebebıde ölmeden dunyada bı guzel fızıklı halımı gormeden olmek ıstemıyorum.

    • Yok inanırım neden inanmayayım. Fikrini merak ettim. Bende de karaciğer yağlanması ve kilo var ama yediklerime dikkat ediyorum sadece. Empati yapmak istedim. Depresyona karşı işe yarıyor mu bi de bunu sorayım.

    • Tabıkı fitnessda yarıyor ama aksam duzenlı sekılde temposuz yuruyus bunun ılacı. Kendini sorguluyorsun eglenıyorsun ozguvenın yukselıyor. Ve en guzelıde tek basına yaptıgın ıcın herhangı kımseden. Bı teklıf ya da ılgı beklemeden kendın yapıorsın. Tek basına ınsan keyıf alır mı deme. Sadece dene ve farkı gor. Ben psıkolojıyle alakalı podcast ve ekıtaplar okuyorum yururken

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?