Galatasaray a dün yine haksızlık yapıldı ne düşünüyorsunuz?

Çocukların bile topa eliyle dokunan başakşehir li futbolcunun o pozisyonunda net bir şekilde penaltı diyebileceği pozisyonda hakemler de VAR odası da kasıtlı bir şekilde o pozisyonu oyuncuların yoğun itirazına rağmen esgeçtiler. Mertens golü diziyle attı dikkat edilirse ama golü iptal edildi. Yine başakşehirli bir futbolcu ziplarken dirseğiyle topa müdahale etti orada da penaltı verilmedi. Basaksehirli bir futbolcu Kaan Ayhan ın yüzüne tekme attı hakem yine esgecti. Ne diyelim Galatasaray ın hakkını bile isteye göz göre göre yiyenlere hepimizin hakkı da GS nin hakkı da haram zehir zıkkım olsun inşallah
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
 • Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Galatasaray ın hakkı yenilmiştir. Sonuna kadar haklısınız.

  Sizin maçı kaybetmeniz bize yaradı fakat bu şekilde bir çıkarı biz istemiyoruz. Tamam rakibiz ama her şeyden önce adalet dürüstlük centilmenlik.

  Türkiye'de VAR sisteminde bile bu kadar yanlış kararlar alınması çok düşündürüyor. Umarım buna bir çare bulabilirler umarım ligde adalet sağlanır ve kim hakettiyse sezon sonu o kupayı kaldırır. Hakedilmeyen şampiyonluktan kimseye fayda gelmez.

 • Ligde inşallah ulaşacak zafere.

 • Lehine olan hatalar daha çok ağlamaya hiç gerek yok.

  Galatasaray a dün yine haksızlık yapıldı ne düşünüyorsunuz?
  • Bu maçları n bazılarını bizzat izledim. Boyle pozisyonlarda tartışmasız hakem kart da çıkardı faul de verdi. Bu yüzden ben değil sen daha fazla ağlama. Hakemler BJK FB maçında da FB nin tarafını tuttu ama yine de BJK ye helal olsun 10 kişiye rağmen hakeme rağmen kazandı.

  • Şükür hiç görmedik Fener in aleyhine ciddi bir hata yapıldığını. Sence bu bir tesadüf mü? Bunun bir tesadüf olduğuna anca saf insanlar inanır

  • Bu dört poziyonun kaçında kırmızı kart çıktı? Gözünle mi izledin

  • Hepsini Göster
 • Ağlamayın kötü oynadınız hakemlerle kazandiginiz Sivas maçını konuşun

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?