Gs liler neden İcardi ile hava atiyor. Bizde Arda Güleri Real Madride gönderdik. Her seyi bırakıp birbirimize laf mı yetiştirelim?

Ayrıca göreceğiz bakalım geçen sene valerian ismael ile kötü bir başlangıç yapan ayrıca kısıtlı kadroyla oynayan Beşiktaş isteneni veremedi Fenerin de yetersiz ve isabetsiz transferleri ayrıca Trabzonun da hiçbir varlık gosterememesi sebebiyle gs ve icardi ön plana çıktı. Bakalım bu senede öyle olacak mı?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
  • Adam hem kadıköyde hem arenada sapladı arda ne yaptı gs ye

  • Ben Fenerbahçe liyim ama doğruları konuşacağım burada polyannacılık yapmak yerine,

    Transfer döneminin bitmesine kaç gün kaldı bilmiyorum ama Galatasaray mevcut kadrosunu korurken, nokta transferlerle de güçlendiriyor. Bizde muhasebesini yapıyoruz. Sanane yaptığı hulleden, taraftar gelen oyuncuya bakar, maliyetine bakmaz, bunlar spor kulübü, kar amacı güden şirketler değil, Arda guleri istersen 100 milyon Euro ya sat umrumda değil başarı gelmezse, hipnoz olmuş bizim yaraftar ve şimdide ferdiye 40 milyon Euro teklif gelirse satarız diyorlar, satsan ne yapacaksın, bulabilecek misin aynı bölgeye öyle oynayan bir oyuncu, adamlar Avrupa'da bir oyuncuya 150 milyon Euro veriyor o bile patlayabikiyor ve birkac yıl sonra 5-10 milyona bırakıyorlar. Yani bu oyuncular öyle özellikleri standart olan bir makine değil, başarı için elindeki iyileri tutup, kötülerin yerine iyi oyuncu alman gerekir, tutmazsa yine denemen gerekir. Ben Ali Koç bu kulüpte olduğu sürece başarı falan geleceğine inanmıyorum. Senin şimdiye kadar transferleri bitirmen gerekirdi. Hemde böyle kritik bir sezonda üçün besin hesabını yapmadan bitirmen gerekirdi. Transferin son günlerinde birkaç panik transferle bitirecek bu döneminde, iyi oyuncular her geçen gün takımlara imza atıyor ve geriye senin elindeki çöplerin laciverti kalıyor. Simdiye kadar söylentiler doğru ve oyuncular istekli ise, cengiz, tete ve livakovic gibi oyuncular bitirilemiyorsa çok yakında o oyuncularda gider bir yerlere, belkide bazılarını Galatasaray alır yine, bu işler böyle, elini hızlı tutman gerekir, bir Avrupa kulübü üç verirse, sana beş vermeden gelmez o oyuncu, sen beş verirken de 8-10 verilmeden Arabistan'a gitmez, bu adama bunları anlatan hiç kimse yok mu anlamıyorum. Sanki 5 yıldır üst üste şampiyon olmuş kadrosu taş gibi korunmuş bir takıma bir iki takviye yapmak için bekliyor gibi davranıyor. Bakalim göreceğiz bu işin sonunuda, bir tadic ve dzeko yetmez bu takıma, bu oyunculardan 5-6 tane olması lazım en az, bir iki tanesinin tutmama ihtimalinede karşı.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?