Halsizim isthasizim nabacam?

19 yaşındayım yemek yemeye ne bileyim yataktan kalkmaya üşeniyorum yemek yerken iştah gidiyor kafam uyuyor da sanki sadece gözlerim açık nefes alırken bile zorlanıyorum ne yapacağım
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Depresyon olabilir. Ciddi bir psikolojik rahatsızlıktır. Alaya alınmaması gerekir. genellikle birey tek başına bu rahatsızlığın üzerinden gelebilecek çözümü üretemez. Vücut da zamanla bu duruma alışır ve belirtli hormonları salgılayamaz hale gelir. İntiharın en büyük nedenlerinden birisidir. çöküş gittikçe derinleşir. Genellikle zeki, işinde uzman, özellikle hayal gücü yüksek, felsefi düşünceye sahip, yaratıcı insanlarda görülür. En yakın dostu anksiyetedir.

  Beck anksiyete ve beck depresyon testini çözüp durumunuza dair bir fikir edinin.

  Depresyondan psikolojik destek almadan çıkamazsınız. Tekrar ediyorum, çıkamazsınız. Lütfen destek alın. Ve aşağıda yazdığım giriş niteliğindeki ödevlerinizi yerine getirin.

  -güneş ışığı alın.
  -düzenli yürüyüş yapın.
  -kafeini azaltın. öğlen 3'ten sonra kafein almayın. 2 türk kahvesi ve 1 americanoyu geçmeyin.
  -kendinizi tanıyın. terapi alın.

  Depresyon bir rahatsızlık olduğu gibi depresyona girememek de ayrı bir rahatsızlıktır. Insan ruhu depresyona da ihtiyaç duyar.

  Tekrar ediyorum, destek alın. Ve canım canım sorular sormak için mesaj atmayın.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • Vitaminlerine baktır bı sıkıntı yoksa psikolojiktir

 • Doktora gidecen

 • Vitaminlerine baktır, sorun yoksa anksiyeten var kafan uyuyorsa ve depresyon da olabilir biraz. Spor yap. Psikiyatriste git. Kendini kurtar.

 • Demir eksikliği