Hanımefendiler kişisel bakımıyla sporuyla stiliyle her gün biraz daha da dişileşirken onların istediği kaslı adama dönüşmek zor mu?

Artık çirkin kadın kalmadı hepsi bakımlı şık ve havalı ama karşı taraftan beklentileri de yükseldi. Hayat gailesinden koşturmacadan onların istediği kaslı badboylara dönüşme imkanı olmayan erkekler yalnızlığa alışmalı mıdır?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Hanımefendiler nasıl kişisel bakımını ve sporunu yapabiliyorsa beyefendiler de bunu yapsınlar bir zahmet. Hem böyle kadınlarla birlikte olmak isteyecek hem de bunun için hiçbir şey yapmayacaksa tabi ki olmaz.

  Eğer mesela bunu yapabilme imkanı ise bu imkanı bulamayan kadınlar da var, onlar da böyle kadınlarla tanışacak ve ilişki yaşayacaklar.

  Fakat sevgi ve ilişki öyle bir şey ki dışarıdan böyle gibi dursa da bazen bunun tam tersi de olabiliyor. İnsan sürprizlere açık bir canlı olmaya devam ediyor.

 • Bir yandan okulumuzu işimizi sürdürürken öteki yandan vücudumuza bakım, yatırım yapabiliyorsak siz de yapabilmelisiniz. Davul bile dengi dengine.

  • Hanımefendilerin bakımı kendine özgü ve rekabetsiz. Güzel yüzlü kadın güzel yüzlüdür. Kimse daha güzel yüzlüsü ile kıyaslamaz. Erkeklerin kendine bakımı ise farklı ben kendime dinçlik verecek kadar spor yapıyorum ama millet kol kalınlığı şu kadar bacak genişliği bu kadar erkek isterim diyince onlar için aygırlaşacak halim yok. Özetle demek istediğim hanımefendilerin zaten yüksek kıstasları varken bakımlı ve güzel oldukları zaman ulaşılması imkansız seviyede beklentileri oluyor demek ki yalnızlık kaçınılmaz...

  • Şu ana kadar hiçbir kadından şu kadar cm kol kası bacak genişliği isterim diye bir beklenti duymadım. Fit, hafif kaslı vücut severiz de sizin tabirinizle “aygır vücutlu” erkekler kadınların %90ına itici gelir. Sizinki biraz aşağılık kompleksine dönmüş bence.

  • Bence hemcinslerinizi savunmak için gerçekleri görmezden geliyorsunuz. Kadınlar ta ne zamanda kalmış 90-60-90 standardının intikamını almak için (Zaten bu standardı da icat eden kadınlar ama neyse) erkeklerden intikam almak için kol kalınlığı, boy uzunluğu, kaldırabileceği minimum ağırlığı sayı belirterek kıstas diye önümüze koyuyor. Her yaş grubundan ve her sosyal tabakadan hanımefendinin böyle talepleri var artık maalesef...

  • Hepsini Göster
 • hic anlamadim

  • Hanımefendiler süslenip püslenip güzelleştikçe eş standartlarını yükseltiyorlar. Bunca artan talebe ve beklentiye yetişmek zorken yalnızlık şart mı?