Hırsızlar, defolup gideceksiniz!!! Beşiktaş'ın 3 puanını resmen çalan bu hakem, var, mhk ve tff hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar hepsi defolup gidecek! Neymiş pendikspor'a karşı Beşiktaş kötü oynamış skorun üstüne yatmış vesaire! Ne olursa olsun sen sahada gördüğünü çal, hakem olarak görevini yap isterse Beşiktaş takımı son yılların en kötü oyununu oynasın ama gördüğünü çal be adam! Topun dışarıdan içeri girdiğini nasıl gördün yardımcı hakem? Hadi diyelim top dışarıdan içeri girmiş peki ortada neden bir görüntü yok! Varsa da görüntüde topun tamamıyla dışarı çıktığı görüntünün olması lazım! Kimse bu numaraları yemez ve beşiktaş'ın haklarını kimseye yedirmeyiz, hepiniz defolup gideceksiniz!!!

Hırsızlar, defolup gideceksiniz!!! Beşiktaşın 3 puanını resmen çalan bu hakem, var, mhk ve tff hakkında ne düşünüyorsunuz?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Sonuçta Pendik'le oynuyorsun. Yedek takımla bile 3 fark kazanman gerekiyorken, zor bela bir gol atıp sonra da bir kaç hakem hatasını bahane etmek de bence saçma. Üstelik bu gibi durumlar hakemlere de gereksiz baskı yaratıyor.

  Ben demiyorum ki hakemler kötü değil, ama oynanılan futbol da ortada. Arada kat kat değer farkı varken, vasat futbolu geçemiyorsan, bunun sorumluluğu senin teknik direktöründe.

  • Soru detayında zaten beşiktaş'ın futbolundan bahsettim ama beni ne olursa olsun sonuçta ortada iptal edilen bir gol var ve verilse maçı kötü oyuna rağmen beşiktaş kazanacaktı!

  • Bak mesela az önce Fenerbahçe maçında da hakem çokta iyi değildi ama sonuçta 2 atip yeniyorsun. Turkiye de futbolda hakem kararlarına kalmayacaksın. İyi oynayıp hakemi de yenmek zorundasın.

  • Öyle bir dünya yok. Hakem sana karşı kasıtlı kararlar verirse başarılı olma şansın 0. Bu Türkiye'de de böyle, ingiltere veya ispanya'da da!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Beşiktaşın puanı çalındı bence de

 • Katılıyorum sana, hakkını yediler Beşiktaş'ın.

 • Burada bir hak yenilmesi sen bahediyoruz adamlar kalkıp rakip pendikti diyor. Rakip pendikken hak yenilmesi normal mi yani?

  Beşiktaş raschicha transferinde GS ye geto gondermesi yapınca b y lokcu başkan hırsına yenik düşüp Beşiktaş'ın hakkını gasp ettirdi.

  • Rakip kim olursa olsun, beşiktaş sezonun en kötü futbolunu oynamış olsa bile bu hakemin yanlış karar verebilir anlamına gelmez. Beşiktaş'ın kesinlikle 3 puanı çalınmıştır, kimse yok 5 atmalıydı rakip pendikspor'du falan demesin! Bu talimatlı hakemlerle bu lig bitmez!

  • Gerekirse her hafta dünyayı ayağa kaldırarak bu sitede her haksızlıkta bas bas bağırıcam! Bu fenerbahçe ve galatasaray lobicilerine sitede bayağı fazla sayıda var, meydanı boş bırakmayacağım! Kimse beşiktaş'a ikinci sınıf takımmış gibi küçümseyemez, muamele yapamaz!

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?