İlk alkol deneyimi?

Arkadaşlar bir çoğunuz alkolü su gibi tüketirken benim gibi olanlar ise iki defa içiyordur. Votka meyve suyu kokteyli içtim 3 bardak. Meyve suyu yoğunluktaydi. Sarhoş olmam sandim ama arada kalkarken başım döndü. Yere düşecek gibi oldum. Tatlı bir baş ağrısı. Ayağa kalkıp yürürken düşecek gibi olmalar. ... İlk defa içecekler kesinlikle yanlarında bilen ve ayık kimler bulundursun.

İlk deneyimim diye sizinle paylaşmak istedim. Ortam güzel , muhabbeti iyi sarıyor, ama dozunda kalması gerekir. .. okuduğunuz için teşekkür ederim. Hayırlı geceler?
Güncellemeler:
11 ay
Kardeşim sen bu konuda kitap. yazarsin farkindayim da. Anla beni :) ben bende olan etkiyi anlattım. Neşen bol olsun daima. Siz daha tecrübelisiniz:)
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
  • Bu ne kanka. Lsd mi denedin :D Ayrıca tamamen yanlış bilgi. Tatlı bi baş dönmesi falan nedir baş dönmesi baş dönmesidir. Aşırı kötü seviyeye gelmedikçe baş dönmez, kafada yoğunluk, hislerde yoğunluk ve cesurluk olur. Alkolde baş dönmesi artık kusma raddesine yakın. Sen çakır keyifi anlatıyosun da çakır keyifte baş dönmesi olmaz. Dünyanın en basit içkisi alkolün neyini yanında biri barındıracaksın içeceksin la. Al pizzanı aç malt biranı iç cafede kalk git. Aç şarap aç iç git. Kafada bu kadar büyütecek bir şey değil, dünyanın en eski içeceğidir bunkar.

  • Ben de tavsiye istiyorsun zannedip tavsiye vermek için sonuna kadar okudum. 😂

    • Sen yine tavsiyeni eksik etme reisim:)

    • Peki,

    • :) ☺☺☺💜💜

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?