İzmir derbisinde çıkan olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizin modern (!) ve kültürlü (!) insanlarının yaşadığı ve her fırsatta kendilerini nezih bir Avrupalı (!) saydıkları İzmirliler bugün bir ilke daha imza attı ve çıkan olaylarda bir taraftar sahaya girerek kaleciyi dövdü atılan havai fişek sonucu da bir aile ağır yaralandı. Edinilen bilgiye göre hastanede yoğun bakım alına alınmışlar. Yaralanan kalecinin ise hayati tehlikesi yokmuş. Ne düşünüyorsunuz olaylar hakkında? İnsanlık nasıl bu kadar düştü? Nasıl bu kadar vicdansız olabildik?

Haber kaynağı:

https://www.google.com/amp/s/www.ntvspor.net/amp/futbol/izmir-derbisi-tatil-edildi-sahaya-giren-taraftar-kaleciye-saldirdi-638392b866db228e5cb00416

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Böyle medeniyet olmaz olsun.

    Josef de Souza: “Bir oyuncuyu öldürdükleri gün veya en sevdiği şeyi yapmasını engelleyerek sakat bıraktıkları gün, ya da bir hakeme saldırdıkları gün beni hatırlayacaksınız.”

    Zamanında sahaya giren holigan Ankaragücü taraftarına ceza vermeyen, ifadeden çıktığı zaman da dışarıda kahraman gibi karşılanan futbol teröristine ceza vermeyenlerin yüzünden bu tür olaylar sıkça yaşanacak.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
  • Keşke olmasa böyle şeyler ama yapacak bir şey yok

  • Ülkemizde bu olaylar ne yazık ki sık yaşanıyor. Sadece İzmir'de olmuyor ve olmayacak. Ancak haklılık payın mevcut. İzmir halkı kendi kendilerini belirtilen gibi görse dahi Türkiye'nin en yobaz şehirlerinin başında gelir.(Köy halkı kısmen hariç.) Yobaz demek hakaret değildir. Bilmeyenler kelime anlamını araştırabilir. Bu olaylar her şehirde olabilir. İzmir içinse yakışmadı. Yani o kaleci size ya da sana ne yaptı? O taraftarlar size yanıcı madde fırlattı mı? Biri canından olsa ne olacak? Kısasa kısas tamam ama bunlar yani.. Eğitim şart.

  • Slak toplumun slak insanları