Kaygı nedir, nasıl geçer?

Herseyden o kadar cekinmeye o kadar yalnız yaşamaya alıştımki kendi öz kardeşimin yanında bile oturamaz aynı odada kalamaz hale geldim cok moralimi bozuyor bu durum tv izliyoruz durduk yerr kaygılar falan basıyor odaklanamıyorum kalp carpintisi falan oluyor kardesimi odadan kovuyorum. duzeliyorum o anlık ne yapmam. lazım?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Ben yerinizde olsam sosyalleşmeye çalışırdım. Arkadaşlarımla daha sık buluşurum ya da kardeşimle daha fazla vakit geçirirdim. Kaygının beni yönetmesini değil benim kaygıyı yönetmem gerektiğini sürekli kendimi hatırlatırım. Eğer kendimi tutamazsam o anki duygum neyse onu yaşarım. Ağlarsam ağlarım gülersem gülerim. Ve bundan suçluluk duymam. Çünkü her şey bir anda olmaz. Yavaş yavaş olur kaygı da benim için böyle aslında. Benzer durumu ben de yaşadım. Ben psikologa gitmiştim benimkisi uzun yıllardır vardı. Dediğim gibi eğer ki kendim başaramazsam mutlaka destek alırım.

    • Peki geçtimi?

    • Şöyle söyliyim psikologa maddi kaynaklardan dolayı devam edemedim ama faydasını gördüm konuştukça daha da iyiye gittiğimi fark ettim. şu an tekrardan aynı şeyleri yaşıyorum ve gitmeyi düşünüyorum. Bence devam etseydim şu zamana kadar bir çok kaygımı yenmiştim.

    • Ya birsey diyicem sürekli mesela kulagım sıcak yani hani sıcaklık basar ya bide sanki düzgün nefes falanda alamıyor hissi var başımda uyuşukla sersemlik arası gibi tam olarak anksiyete olabilirmi?

    • Hepsini Göster