Kilo Alamıyorum Yani Yiyorum Alamıyorum?

Bı arkadaşım var 1 lokma yiyor kilo alıyor biz hergun Kusana kadar yemek yiyoz anca kilo alıyoz Böyle adalet olmaz olsun neyse Tavsiyeleriniz Varsa Soyleyin

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Dostum selam ben de aynı sorunu yaşıyordum, yiyorum ama alamıyorum algısı çok saçma. Bu işin çok basit bir matematiği var, gün içerisinde harcadığın kaloriden daha fazlasını alırsan kilo alırsın bu kadar basit. Sadece yemek yemek yeterli değil tabi.
  1- Uyku düzenin olmalı, en sağlıklısı 8 saat uyuman gerekli.
  2- Yemek düzeni. Madem kolay kilo alan biri değilsin, düzenli öğünlerin olmalı. Tek seferde 10 tencere yemek yemen sana bir şey katmaz, örneğin günlük 5 öğün yemek yemen gerekli. Bu gıdalar yüksek protein ve karbonhidrat içeren şeyler olursa senin için daha iyi olur. Sağlıksız kilo almaktan uzak durmalısın.
  3- Kesinlikle spor. "Spor yaparsam zaten zayıfım daha çok kilo veririm" düşüncesi saçmalıktan ibaret. Sen üstteki 2 maddeyi düzenlice uygular, bir de ek olarak o kadar yemeğin üzerine spor yaparsan vücudun sana karşı direnmeyip kilo alacaktır bunu göreceksin.
  4- Spor yaparken mutlaka düzenli olarak gainer kullanmanı öneririm. Gainer dediğim de aklına saçma sapan kimyasal tozlar gelmesin. Gainer içerisinde fazladan karbonhidrat ve protein bulunduran ek gıdadır, sana vücuduna ve sağlığına herhangi bir zararı yok. Sporunu desteklemek için belirtilen ölçüde kullanman kilo almanı hızlandıracaktır.
  Bu 4 madde ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo alabilir, aldığın kiloları da çok kolay bir şekilde kas kütlesine çevirebilirsin. Hepsi senin elinde.

  • Yorumun için teşekkürler. tam olarak kaç kilo aldın bunları uyguladıktan sonra?

  • 17 kg

  • Gerçekten iyi kilo almışsın bende suanki ekonomik duruma bakarak bı şekilde beslenmeyi denicem artik

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?