Kilo Almadan Kalça Büyütme Mümkün mü?

Sporla üstü hallediyorum kanatları manatları ama kalça çok sönük kaldı, daha fazla kilo almadan kalça büyütmek mümkün mü sizce?
1 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Kilo Almadan Kalça Büyütme Mümkün mü?

  Kilo almadan kalça büyütmek mümkün, bu nedenle doktorunuz ve eğitmeninizle kalça büyütme kürleri neler ve sizin için nelerin mümkün olduğunu konuşun. Şekilli ve güzel kalçalara ulaşmak istiyorsanız bu bir gecede olmayacaktır. Fakat ancak spor yaparak kalçalarınızı düzeltebilir, bolca yağ yakarak daha sıkı ve yuvarlak kalçalara sahip olabilirsiniz.

  Dürüst olmak gerekirse, kilo almadan kalça büyütmek çok zor. “Kalça” farklı insanlar için farklı şeyler ifade edebilir, bu yüzden daha spesifik açıklamaya çalışalım.

  Kalçalar teknik anlamda kemiklerdir ve kemik yapınızı değiştiremezsiniz. Bununla birlikte, tüm gluteal kaslarınız ve hatta üst uyluklarınız gibi kalçalarınızdaki kaslardan bahsediyor olabilirsiniz.

  Bazı egzersiz türleri ağırlıklara ihtiyaç duymadan kaslarınızı güçlendirmek için yapılabilir. Bu egzersizler temel olarak o “kalça” bölgesi olan gluteus mediusu hedef alır. Bunlar kas büyümesini ve sıkılığını görmenize yardımcı olabilir. Bu tür egzersizleri yaptıktan sonra sonunda ağırlık da kullanırsanız, daha fazla büyük bir değişiklik yaşayabilirsiniz.

  https://www.youtube.com/embed/TfiMyhg-A-0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Bacak ve kalça çalışmıyorsun dimi?

 • Kalçanı niçin büyütmek istiyorsun ki? Kalça büyütmek isteyen erkeği de ilk kez görüyorum 😂😂😂

 • Erkeklerde kalça büyütme merakı ne

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?