Kilo vermek için aç kalmak mı gerekiyor?

Hemen dalga geçmeyin. Bazı diyetisyenler aç kalmayın metabolizmanizi bozarsiniz, verdiğiniz kiloyu fazlasıyla alırsınız diye açıklamaları var.

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Hayır aç kalarak kilo verilmez.
  Kendi uyguladığım yöntemi tavsiye edeyim,
  bu yöntemle 3 ayda 9 kilo verdim.
  En etkili zayıflama yöntemi düzenli ve sağlıklı beslenmek ve abur cubur şeyler tüketmemek, şekerden, tuzdan ve undan uzak durmak. Unlu mamülleri fazla tüketmemek. Pilav çeşitleri, makarna, patates varsa ekmek tüketmemek onun yerine bol salata tüketmek. Öncellikle sabah ilk iş bir su bardağına yarım limon sıkıp içmek kahvaltıyı en iyi şekilde yapmak, dayanabiliyorsanız öğle yemeği yememek tabii ki kendinizi aç bırakmamak kaydıyla ara öğün olarak meyve, sebze ve kuru yemiş tüketmek akşam yemeği en geç saat 8'e kadar yenmeli saat 10'dan sonra hiç bir şey yememek tabii bunlar tek başına olmaz gün içerisinde fırsat buldukça yürüyüş yapmak ve merdiven tırmanmak. Bunları yaparsanız zamanla hem sağlıklı kalır hemde kilo verirsiniz. Bu yötemle 10 yıldır kilomu koruyorum.

En İyi Kız Görüşü

 • Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yemek zorundasınız ki metabolizma çalışsın. Sağlıklı besinler ile sağlıklı bir şekilde kilo verin. Diyet aç kalmak demek değildir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Harcadığın kalori aldığın kaloriden fazla olacak aç kalmak mantıksız ama az yemek çok hareket olmalı protein yağ şeker yeşillik tüketilmeye devam etmeli ama yağ şeker mümkün olduğunca az olmali yağ ise sağlıklı yağlar örn zeytinyaği

 • Az yemek gerekiyor

 • Saçmalık. Aç kalmak çok yararlı birseydir. Önemli olan kilo vermek değil kiloyu koruyabilmektir. Sen kilo verirsin kiloyu verildikten sonra eski beslenme şekline dönersen daha fazla alırsın tabi. Kilo vermek değil korumak başarıdır.

 • Spor yap

 • Aç kalırsan bozarsın evet