Neden Galatasaray'lıyım?

Herkes yazsın bakalım takımını ve neden o takımı tuttuğunun hikayesini.
İlki benden gelsin.
Ben Galatasaray'lı bir babanın oğluyum öncelikle. 1995 yılında ben henüz 7 yaşındayken, kuzenim beni Saraçoğlu'na Fenerbahçe-Galatarasay kupa maçına götürüyor. Kendisi Fenerbahçe'li olduğu için maçı Fenerbahçe'lilerin arasında formasız bir şekilde izliyorum. Stadın çıkışında çıkan arbedede benim başıma bir cisim geliyor ve küçükte olsa bir yara alıyorum. O arbedenin arasında Galatasaray'lı bir kaç taraftar beni çekip alıyor ve yaramla ilgilenip müdahale ediyorlar. Babamdan dolayı belki yine Galatasaray'lı olurdum, ama benim asıl sebebim o sarı kırmızılı abileri hiç bir zaman unutamamış olmam. İyi ki GALATASARAY'lıyım.
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Neden Beşiktaş lı olduguna dair hiç bir fikrim yok.. Kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyım..
  Ama nasıl Altay lı oldugumu biliyorum..
  Alsancak stadında izleigim maçlarla..
  Yedigim köfte ekmekler.. Çitledigim çekirdeklerle.. galibiyet aldıysak alsancaktan sevincin oraya yürümekle.. Ne eti belli olmayan motor ya da bisiklet arkasında satılan lahmacunlarla.. Babamın yenildigimizde fena degildik be bu sefer demesiyle.. Binlerce küçük an.. Milyonlarca ufak anıyla.. Her hafta gelen belirli sayıda taraftarıyla... Sanırım bunlar yüzünden:)
  • Okurken tebessüm ettirdi. Eminim sen de yazarken tebessüm etmişsindir. Eyvallah paylaştığın için.

 • Öncelikle merhaba

  Babamdan kalan bir miras olarak görüyorum. Çocukluğumda babam ve abim maç izlerken onların heyecanını, sevincini ve üzüntüsünü görüyordum ve onlara bende katılıyordum. Maç günü evde bir şenlik havası olurdu amcamlar falanda gelirdi hep birlikte oturup izlerdik banada çocukluğumdan beridir Galatasaray aşkı böyle aşılandı işte. :)
  • Eyvallah renktaş. İnşallah kendi evladına miras bırakmak nasip olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • ben takım tutmazdım henry i severdim o kadar. ilokul 3. sınıfta sınıflar ayrıldı, yeni sınıfımızda da çoğu fenerl liydi. sınıfta fanatik fenerli bir kız vardı neredeyse bütün sınıf ondan hoşlanıyordu, ben ve kankam dahil. bu fenerli pi. iç kankam bana ondan hoşlandığını söyledi ben böyle olunca racona ters tabi söyleyemedim. bir gün üçümüz futbol konusu konuşurken, hangi takımlısın dedi , kankam benle konuşmasın kendisi ile konuşsun diye ben fenerliyim o galatasaraylı dedi. dönek demesinler diye öyle kaldı.
  • Arkadaş gibi arkadaş be :D Güzel hikayeymiş dostum.

 • Babam GSli ondan bende gsliydim küçükken ama Gsden filan haberim yok aslında. Babamın da futbola ilgisi yok zaten ancak çok sevdiğim insanlar hep FBliydi ve beni de FBli yaptılar. FB maçlarını izledikçe de öyle devam etti :)
  • Sen biraz çevre kurbanı olmuşsun :D Şaka şaka fanatiklik zararlı şey. Göğsünde Türk bayrağı olan her takıma saygımız sonsuz.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?