Online Psikolog ve terapi alanların yorumları nelerdir?

Online psikolog yorumları
Online psikolog yorumları
Asosyal bir insanım ve bunu tek başıma aşamıyorum. İnsanlar terapiste git diyor ama dışarı çıkmak istemiyorum.. Online psikoloğa giden var mı? Terapinizden memnun kaldınız mı, tavsiye eder misiniz?
3 0

Çok Süper Cevap

 • Ben daha önce online terapi aldım ve genel olarak memnun kaldım. Kendi düşüncelerimden yola çıkarak yardımcı olmaya çalışayım.

  Online Psikolog Nedir?

  Online Psikolog ve terapi alanların yorumları nelerdir?

  Online psikolog psikolojik danışmanlık ve terapinin internet üzerinde çevrimiçi olarak gerçekleşmesidir. Birebir görüşmeler gibi online terapilerde de bu işin uzmanları ile destek alabiliyorsunuz. Yüz yüze verilen desteklerden pek bir farkı yoktur.

  Online Psikologlar Nasıl Çalışır?

  Online Psikolog ve terapi alanların yorumları nelerdir?

  Online psikolog terapisi internet platformları üzerinden çalışıyorlar. İlk olarak güvenilir bir online psikolog bulup randevu oluşturuluyor daha sonra seanslar belirleniyor. Kaç seans olacağı, kaç dakika vs süreceği konuya göre değişiyor. Yani online psikologlar platform üzerinden size destek veriyorlar.

  Online Psikologlar İşe Yarıyor mu?

  Online Psikolog ve terapi alanların yorumları nelerdir?

  Online terapi ve online psikologlar evet işe yarıyor. Terapilerin etkili olabilmesi için hasta ve doktor arasındaki güven çok önemlidir bir de terapilerin devamlılığı önemlidir. Alanında uzmanlaşmış psikologlar ile destek aldığınız zaman işe yaradığını gözlemleyebilirsiniz.

  Online Terapi Alanlar ve Yorumları Nelerdir?

  - 3 aydır devam eden bir online terapi süreci içindeyim ve sitenin tüm hizmetlerinden memnunum. Ekiplerin deneyimli ve alanında uzmanlaşmış olmaları yüz yüze terapiden farksız.

  - Yüz yüze destek almaktan çekinen biri olarak online terapi tam bana göre. Eğer istemezseniz isminizi bile söylemiyorsunuz ve kendinizi güvende hissediyorsunuz. 1,5 aydır online terapi alıyorum ve son derece memnunum.

  - Çok kolay bir sistem ile online psikolog desteği aldım. Kafamdaki sorunları danıştım. Hepsine de tatmin edici cevaplar aldım.

  - Birebir terapilerden hiçbir farkı yok. Pandemiden dolayı terapiye online olarak devam ettim ve bir farkı olmadığını gördüm. Birebir görüşmede nasılsanız online terapide de aynı rahatlığı hissediyorsunuz. Hatta daha iyi bile diyebilirim.

  - Zaman sıkıntısı olmadan istediğiniz saatte alabileceğiniz bir rahatlık. Uzman bir psikologtan çift terapisi aldık ve çok memnun kaldık.

  Online psikolog ve online terapi yorumları bu şekilde. Eğer sizin de desteğe ihtiyacınız varsa Online terapi buradan bir uzmandan destek alabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 6
 • Bana takıl psikolojik sohbetlerimizden sonra açılırsın

 • Pek işe yaradığını zannetmiyorum açıkçası

 • Yardımcı olurum istersen

 • Psikog size ilaç verecek o ilaç için yine dışarı çıkmak zorunda kalacaksınız. Ömrünüzün sonuna kadar da evde kalamazsınız. Konuşmak sizi rahatlatacaksa vardır elbet arkadaşınız, içinizi dökün ona.

  Bu tarz durumlar da yalnızlık insanı yer bitirir. İçinizi dökecek bir alan bulmanız lazım. Günlük tutun isterseniz. Bir yere yoğunlaşmak gerekiyorku beyin farklı şeylere odaklansın. Siz beyninizin esiri değil beyin sizin esiriniz olsun.

  İlle de ben psikog istiyorum, arıyorum derseniz de benim desteğim anca bu kadar.

 • Hiçbir şey yüz yüze görüşmek kadar etkili olamaz bence

 • Bende aşamadım ömrüm eve kapalı asosyal geçti gidiyor hayatım mahvoldu resmen bu yaştan sonra da pek umudum kalmadı

 • Kendimin psikoloğuyum çözemediğim bir içsel sıkıntım olmadı

 • ben de asosyalim terapiste gittim bir kez hoşuma gitmedi aslında çekingen değilim ama öyle

 • Insanlardan da tepkiler geldigine gore baya zor durumdasin online falan ugrasma kendine biraz olsun deger ver ve yarin ilk adimini at kendin icin

 • yas kac bendede o konu sorun ya iş ev bir iki denedimde