Sadettin saran zengin olarak çok övülmesine rağmen neden Digitürk ile girdiği ihaleleri kaybediyor?

S sport konusunda papaz oldular Digitürk ile sonra Digitürk Saran medya grubuna inat çıktı ve İngiltere premier Ligi ihalesini aldı Saran medya grubunun elinden
0 0

Çok Süper Cevap

 • Steven Sadettin Saran Türk-Amerikalı sporcu, iş adamı ve spor yöneticisi. Amerika Birleşik Devletleri'nde Kentucky Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği Eğitimi almıştır.

  Sadettin Saran zengin bir iş adamı olmak ile birlikte ailesine çok fazla önem veren pandemi döneminde annesinin babasının saçlarını evde keserken video paylaşmış bir iş adamıdır.

  İş, iş adamlığından açıldığında ortaya para ve güç faktörü çıkar. Bu faktöründe genelde ucu kurumlara dayanır, kurum dediğinizde de işin içine devlet girer.

  Yayın organizasyonları da Federasyon'a bağlı olduğu ve bunun karar verici yöneticileri bakanlara bağlı olduğu için siyasi konjonktür burada etkili oluyor.

  Tabi bu sadece bizim ülkemizde geçerli bir durum değil. İngiltere'de, Almanya'da veyahut Amerika'da bile durum böyle.

  Kazan kazan ilkesi her yerde geçerlidir.

  Sadettin Saran, Avrupa'da yatırımlara ve güce sahip olduğu için bence hamle yapacağı yeri ve zamanı iyi belirliyordur. Bu sebepten yakın dönemde (1, 2 yıl sonra) Türkiye'deki yayın ihalesinin tv ayağını alıp, diğer kısımları bir telefon operatör şirketi ile Acun'a ihale edip çok değişik yayın gelirlerinin kazanılmasını sağlayıp, takımlara iyi bir gelir elde ettirirse de şaşırmamak gerekir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Abi Exxen şu Süper ligi bir alsa efsane olacak

  • Vermez Digitürk yine alacağını söylüyor zaten

  • Avrupa liglerini bıraktılar kötü oldu Digitürk var şimdi bir de Exxen gerçi ucuz da

  • Cl UEFA ve konferans

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?