Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe maçı nasıl buldunuz?

Ben düşüncelerimi söyleyeyim. Kimse sezon başında takım iyi iken neden böyle konuşmadın demesin kısmen konuştum bu bir, ikinci olarak takım iyi giderken övmek, kötü giderken eleştirmek samimiyetsizlik değildir. Gozlemlerime gelecek olursak, bu maçın hakkı net beraberlikti, Jesus kafasında Fenerbahçeyi bitirmiş, bunu vücut dilinden, yüz ifadesinden net olarak anlayabiliyorum ve hemen gönderilmeli, takıma net bir golcü ve net bir kaleci hemen alınmalı, Ali Koç ta bu camiadan gönderilmeli artık, onun parasıda batsın, sponsorluklarıda, bu bağlamda, bu kötü futbola rağmen alınmış şu 3 puan altın değerinde ve yol yakınken birşeyler yapılırsa bu takım şampiyon olur. İsmail kartal, Ersun yanal hatta Aykut kocaman bile gelse bu günkü Jesus tan daha etkili olur. Bunları yaparmı bu Ali Koç tabiki hayır, zaten bu yüzden onun gerekirse taraftar ve camia gücü ile bu kulüpten kovulması lazım. Yoksa bu sene de GS şampiyonluğu izler bu camia.

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • oyun tatmin edici değil, bir düşüş var ama rüzgar döner enseyi karartmayalım. Dediklerinde yanlış veya doğrular var demiyorum şu anda, şu aşamada bende kalsın cevaplar, eleştiri mekanizmasını değerli bulan biriyim ama birlikgörüntüsü de önemli, şimdilik destek diyorum.

  • Bir teknik direktör formsuzluğu veya oyuncu formsuzluğu görsem yüzde yüz birlik olmak önemli derdim ama ben bunu görmüyorum. Ya bu adam gitmek istiyor yönetim bırakmıyor ya da başka bir sorun var. Yakinda çıkar kokusu ama umarım iş işten geçmemiş olur o zamana kadar.

  • inşallah

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Maçı sıkıcı buldum

 • Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe maçı nasıl buldunuz?Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe maçı nasıl buldunuz?
 • Hakem hatalarına deginmemişsin. :) Mevzu Galatasaray olsaydı kara gece bla bla aglıyordunuz.. öz eleştirine saygım sonsuz ancak cıkış mertçe hakemi de konusmak lazım

  • black night, günahların takımı galatasaray desek daha doğru 😂 ne vardı ki tartışmalı gördüğün, elini tutanı yok yazabilirsin, hakem çok üst düzey değil kuşkusuz ama gol öncesi faul doğru, FB golünde ofsayt yok o da doğru 😅

  • Biz yabancı hakem gelsin bu lige diye yırtıyoruz kendimizi 2 yıldır. Ya sende yırtarcaksin kendini sosyal medyada ya da hakemlerin her kararına saygı duyacaksın, bunlar eyyamcı, tetikçi şerefsiz diye milyon kere söyledik, Alanya maçından sonra Galatasaray için az çalışmadılar ama, veya Trabzonspor ve Beşiktaş ı yarışta tutmak içinde öyle, bu durumda Fenerbahçe yede çalışırlar zaten, hangi pozisyondan bahsediyorsun bilmiyorum bile, herkes kendine bir batiracak cualdizi o halde, maç maçta bakarsın sonra hakemler en çok kime çalışmış, kime çalışmamış diye, bu ülkede hakemlik yapmakta zor bu arada onuda söyleyeyim, iyi performans falan beklemeyin, tehdit şantaj, işinden olma vs her türlü baskı var üzerlerinde.

  • Bu arada son dakikalarda iptal edilen golede baktım net faul var. Buna açıkça söyleyebilirim. Aksini iddia edenler zaten kötü giden takıma son darbeyi nasıl vururum diye düşünenler.