Unisom uyku ilacı sizde ne tür yan etkiler yaptı?

unisom uyku ilacını 1 yılda 4 defa kullandım 2 tanesini 4 ay önce 2 tanesini ise bundan bir gün önce ayrı günlerde kullandım. ama 2 kullanışımdada ishal oldum 1 tane içtikten sonra kas ağrım vardı sol omzumdan hafif göğüsün soluna doğru bastırınca gelen bir ağrı + iki defadır içtiğimde de ishal olmuştum. aslında 4 ay önce kullandığımda da ishal olmuş olabilirim çünkü o zamn zaten ishaldim:) ama kas ağrısına anlam veremedim bacaklarım çocukluğumdaki ağrıya benzer sızlama ağrısı yapıyor. ilacın yan etkisine baktım kas gerginliği vs yapabilir diyor.

neyse benim durumum çok doğal bir yan etkidir ama gördüğüm kadarıyla bu ilaçtan bu etkileri almalarına rağmen günlerce kullanan arkadaşlarımız var. arkadaşlarım lütfen uyku ilacı kullanmayın. Ben pişmanım ve kas ağrılarımın geçmesini beklicem ( önerisi olan yazabilir ) bundan sonra asla kullanmıcam sizi ölü gibi yapıyor bunun uyutması gerçek uyuma değil lütfenn şu lanet şeye düşmeyin. belki ben bundan çift ya da üç doz alsaydım bu mesajı mezarda yazardım... o yüzden forumlarda bakıyorum da iki üç tane kullanan insanlar var arkadaşlar sakın uyup yapmayın böyle şeyler bünye her zaman değişebiliyor. sağlıklıyken dinlenmek için sağlığınızdan olmayın. iyi günler

çok uzun oldu

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Bende kullandım ama hiç böyle yan etkileri olmadı. Sadece sabahları uyandığımda ağzımda tuhaf bir tat oluyordu ilaç içtiğim zamanlar. Ayrıca bütün içmiyordum ben sadece uyku düzenim oluşana kadar yarıya kırıp içtim.

  • Ben normal bir tane atılıyor diye biliyordum Allah'tandır 2 3 tane atmamışım hiç ağızla kırmayı denemedim

  • normalde 1 zaten 25mg düşük dozlu bir ilaç ama ben ilk içtiğimde ertesi günde sersem gibi olmuştum sonra yarısını kırarak içmeye başladım.

  • ağızla kırarsan ufalanır elinle kırmaya çalış

  • Hepsini Göster
 • Nutraxin kullanabilirsin içeriği tamamen bitkisel

  • teşekkürler reçetesiz değil mi?

  • Evet en son öyleydi