Yapılan her doz covid aşısı bağışıklık sistemini zayıflatıp her doz aşıda farklı sıvı olup insanlar denek olarak kullanılıyormuş?

Avrupa'dan doktor bir arkadaşımın dediklerini aynen aktarıyorum. "Aşılarla t hücrelerinizi yok ederek bağışıklık sisteminizi iyice zayıflattılar bu yüzden de bünyeler en hafif olan bir hastalığı bile çok ağır geçirmeye başladı, dikkat ettiyseniz bu aralar sık sık hastalanmaya başladınız eskisi gibi dinç, aktif, enerjik hissetmeyip bunun aksine halsiz, durgun, yorgun hissedip canınız hiçbir şey yapmak istemiyor, işte bu olduğunuz covid aşılarından kaynaklanıyor, millet bir daha aşı olmaz diye de aşının zararlı yan etkilerine covid ya da maymun çiçeği yalanını uyduruyorlar bir taşta iki kuş hem olmayan basit bir hastalığı sanki çok ağır bir hastalıkmış gibi reklam yapıyorlar hem de covid aşılarını denek olarak insanlara kakalıyorlar, covid aslında gripten farksız basit bir hastalık, amaç insanları daha da fazla dozlarla aşılayıp bağışıklık sistemini iyice çökertip sıfırlayarak hasta bir köle yapmak, bağışıklığı iyice sıfırladıktan sonra da insanlar kapılan en ufak basit bir hastalığı bile ya çok ağır geçirecek ya da ölecek. Bu yüzden de aynı aşı propagandası yaptıkları gibi hastalıklara iyi geldiği söylenen bir çip takmak isteyecekler size, gerçekten de bu çip hastalıklara bir nebze de olsa iyi gelecek lakin bu çip vücudunuza takıldığında artık özgürlüğü elinden alınmış bir köle olacaksınız yukarıdaki uydulardan verdikleri komutlarla sizi istedikleri gibi yönetecekler, kullanacaklar, işleri bittiğinde de öldürüp bir paçavra gibi atacaklar, işte bu yüzden bu kıvama gelmemek için de kesinlikle aşı olmayın, bu olanları herkes söyleyemez, söylemek cesaret yürek ister, çünkü bunları söylememem konusunda çok fazla tehdit aldım, ölüm tehditi bile aldım ancak söz konusu insanlığın geleceği olduğu için bunları söylemem gerekiyordu. Lütfen önleminizi alın ve iyi sorgulayın".

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • bunu farkeden nadir insan tebrik ediyorum seni.. insanların çoğu o kadar korkak ki.. korku ile neler yapılabilir bilip şeytanin oyununu oynuyorlar.. umarım geri kalanda. uyanir artık o ölüm uykusundan.. anlattığım insanlar doktoradan iyi mi biliyorsunuz diyorlar evet biliyoruz ve görünüyor bu kadar kör olmayın sorgulayın herşeyi kabuk etmeyin diyorum.. şimdi dediğim kişiler pişman aşı olduğuna.. güleyim nmi yazikmi diyeyim bilemiyorum

  • Seni ayakta alkışlıyorum👏👏👏👏

  • 🤗👏

 • Ne hikaye yazdın ya

  • Hikaye değil doktor arkadaşım öyle söyledi.

 • köle olmak istiyorum sanane yaaaaaa

  • Hah hah hahh. Ol o zaman zavallı seni😎

 • doktor arkadaşına hayal dünyasında yasamamasini soyle

  • Kendisi hiç aşı olmamış bir şey de olmamış. Hepsi aldatmaca dedi.