+1 yıl

En İyi Erkek Instagram Butikleri Hangileri? Tavsiyeleriniz Var Mı?

Selam arkadaşlar, bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz erkek Instagram butikleri var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi, En Kaliteli Erkekler İçin İnstagram Butikleri Hangileri?

  1- Mooi Butik

  En güvenilir instagram erkek giyim sayfaları arasında ilk olarak burayı öneriyorum. Birbirinden farklı trend ürünler satıyor. Her türlü giyim ürününü hizmete sunuyorlar.. Ayrıca birçok ürünü indirimli satıyorlar, bu yüzden tercih edilebilir. 150 lira üstüne ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği var. Ayrıca web siteleri de var.

  Web site: www.mooibutik.com

  2- erkek. giyim. stilisti

  Burası genellikle pantolon, spor gömlek, spor ayakkabı tarzında satış yapıyor. Yani spor bir giyimin varsa aradığını rahatlıkla bulabilirsin. Fiyatları genellikle uygun oluyor. Aldığın ürünler faturalı bir şekilde gönderiliyor eğer sorun yaşarsan değişim yapabiliyorsun.

  3- black_cadde

  Erkekler için instagram butikleri arasında en çok tercih edilen sayfalardan biri diyebilirim. Hem İstanbul’da mağazaları var hem de instagram üzerinden satış yapıyorlar. Ve birçok ünlü de buradan alışveriş yapıyor. Çoğu üründe de indirim yapıyorlar.

  4- cinemashop

  Hem erkek hem de Unisex ürünleri bulabilirsin bu butikte. Erkekler için çok trend ürünler satıyorlar hem de ürünleri çok kaliteli. En iyi instagram erkek giyim sayfaları arasında yer alıyor.

  5- erkekgiyim53

  Burayı önermemin sebeplerinden biri ürünleri şeffaf kargoda gönderiyorlar :) Yani yanlış bir ürün geldiyse paketi açmadan iade edebilme şansın var. Gömlekten ayakkabıya ihtiyacın olan her şeyi rahatlıkla bulabilirsin. Fiyatlarıda gayet uygun.

  6- oldiesbutgoldies

  Eğer vintage tarzı kıyafetlerden hoşlanıyorsan burayı önerebilirim. Günümüz ile eski modayı bir araya getirip harika ürünler çıkarmışlar ortaya. Ve bir o kadar da tarz kıyafetler. İnstagram butik erkek sayfaları arasında bayağı tercih ediliyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Kirmizibutik zoombutik tungfashion