+1 yıl

En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

Saç düzleştirici almayı düşünüyorum ama birkaç model arasında kararsız kaldım. Sizce en iyi saç düzleştirici markası hangisi? Siz hangisini önerirsiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Saç Düzleştirici Markaları Hangileri?

  1- Dyson Corrale Kablosuz Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Benim favorim olan en iyi saç düzleştiricilerinden bir tanesi. Manganez bakır alaşımı plakalası var. Bu plaka saçınızın çevresinde esneyerek saç tellerini nazikçe bir araya getiriyor, yani çok fazla ısı vermiyor ve saçlarınızı yıpratmıyor. 30 dakikaya kadar da kablosuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tüm saç tipleri rahatlıkla kullanabilir. Fiyatı: 3.999 TL.

  2- Rowenta Touch Up & Go SF1312 Kablosuz Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Rowenta For Elite Touch-up Go Kablosuz Saç Düzleştirici, saçalarınıza zarar vermeden düzleştirmenizi sağlıyor. Kablosuz olma özelliği sayesinde saçlarınızı fiş olan ya da olmayan her ortamda kullanabiliyorsunuz.. Seramik kaplaması saçınıza zarar vermeden ipeksi ve parlak olmasına yardımcı oluyor. 25 dakika kullanım sağlayan lityum iyon pili, ultra kompakt ve hafif formatı, güvenli saklama için tasarlanmış ısıya dayanıklı kapağı bulunuyor. Fiyatı: 189 TL.

  3- Remington S8540 Keratin Protect Keratin Korumalı Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Yine en iyi düzleştirici arasında. Ben de bir ara kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem saçlarınızı düzleştiriyorsunuz hem de keratin olması nedeniyle saçlarınıza bakım yapmış oluyorsunuz. 15 saniyede ısınıyor, kısa sürede de saçlarınızı dümdüz yapıyor. Düzleştirme esnasında, akıllı sensörü ile saçların nem oranını ölçüyor ısıyı dengede tutuyor ve saçlarınızın hasar görmesini engelliyor. Düzleştirdikten sonra saçlarınızın ne kadar canlı durduğunu göreceksiniz. Fiyatı: 448 TL.

  4- Arzum AR5024 Belisa Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Seramiği keratin ve argan yağı katkılı. Yine saçlarınızı düzleştirirken yıpranmasını engelliyorsunuz. Saçlarınıza hem parlaklık sağlıyor hem de daha canlı gösteriyor. Saç yapınıza göre sıcaklığını ayarlayabiliyorsunuz kısa sürede de saçlarınızı düzleştiriyorsunuz. Fiyatı: 229 TL.

  5- Babyliss ST492E Steam Straight

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Pürüzsüz seramik plakalarını açıp kapatarak buhar fonksiyonunu ortaya çıkarabiliyorsunuz. Buhar saçlarınızı korurken daha parlak gözükmesini sağlıyor. Isıyı sabit tutuyor ve kısa sürede saçlarınızı düzleştiriyor. En iyi saç düzleştiricileri arasında. Buhar özelliği de insanı cezbediyor diyebilirim. Fiyatı: 1.299 TL.

  6- Vestel Lavanta Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Fiyatına göre düzleştirme performansı gerçekten çok iyi. Plakları turmalin seramikten üretilmiş, saçlarınıza fazla zarar vermeden şekil verebiliyorsunuz. Isı göstergesi ile istediğiniz ısıyı ayarlayabiliyorsunuz. Fiyatı: 159 TL.

  7- Fakir Harvey Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Yine en iyi, en kullanışlı saç düzleştiricileri arasında. Saçın yıpranmasını önleyen ve 20 mm genişliğinde tourmaline seramik kaplı plakaları var. Saçlarınızı düşletirirken yıpranmasını engelliyorsunuz. Ayrıca 360 derece dönebiliyor yani rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Yine fiyatı açısından oldukça kullanışlı bir düzleştirici. Fiyatı: 123 TL.

  8- Philips HP8361/00 ProCare Keratin Saç Düzleştirici

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?

  Philips'in saç düzleştiricileri gerçekten çok kaliteli oluyor, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Saçlara zarar vermeden şekillendirmenizi sağlayan, özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Seramik kaplaması oldukça geniş bu yüzden tek seferde saçlarınızı düşletirebiliyorsunuz. Saçın bakımlı görünmesini sağlayan titreşimli plakaları var. Fiyatı: 699 TL.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

9 5
 • Selam,

  Bence dyson marka ıçlerinden açık ara en iyisi.

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?
 • Remington, Dyson ya da Babylips al.
  Son zamanlarda tarak gibi olan düzleştiricilerde çok kullanışlı. Özellikle Philips'inkinden çok memnun olan arkadaşlarım var.

 • Arzum buka iyonlu saç düzleştirici. 4 senedir kullanıyorum efsane.

 • 2 yıldır kullanıyorum muhteşem ötesi 500 TL'ye almıştım şu an fiyatı baya düşmüş

  En İyi Saç Düzleştirici Hangisi?
 • Arzum, baybliss remington

 • Düz yapan🙄

 • Remington canım. Al eminim pişman olmazsın.

 • Remington ya da babyliss

 • Dyson

  • Fiyatından haberin var mı

  • Olmaz olur mu 😂

  • Hmmm iyimiş o zaman 😄

  • Hepsini Göster
 • Maşa al

 • Kesinlikle Arzum al. 12 yıl oldu bozulmadı

 • Fakir hanımefendi

 • Philips hp8361 modelini kullanıyorum memnunum

 • Dysom