+1 yıl

Erkek Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? Tavsiyeleriniz Var mı?

Erkek blazer ceket altına nasıl bir ayakkabı giyilmeli arkadaşlar? Genelde spor ayakkabılar çok kullanılıyor ancak ben pek yakıştıramadım, siz ne dersiniz? Erkek blazer ceket altına spor ayakkabı giyilir mi sizce?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Blazer ceketler yavaş yavaş havalar soğurken dolaplardan çıkmaya da hazır. Peki, blazer ceket kombini nasıl yapılır, bilhassa altına nasıl bir ayakkabı giyilir? Bu soru uzun süredir sıklıkla soruluyor, çünkü genelde erkekler blazer ceketi bir takım elbise minvalinde, resmi bir ceket zannedebiliyorlar. Ancak, pek öyle değil.

  Erkek Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

  Erkek blazer ceket altına giyilebilecek ayakkabıların seçeneği, açıkçası sınırsız olabiliyor. Çünkü, bir erkeğin kendine yakıştıracağı ayakkabı tarzı, gerçek anlamda erkekten erkeğe değişebiliyor. Kösele, kundura dediğimiz ayakkabılar giyilmeli mi gerçekten? Kısmen evet, kısmen hayır.

  Blazer Ceket Altına Kösele / Kundura Ayakkabı Giyilir mi?

  Belli durumlarda bu soruya evet cevabı verilebilir. Kösele ve kundura dediğimiz ayakkabılar, genelde olgun beyefendilerin giymeyi sevdiği ayakkabıları oluştursa da; genç işi diyebileceğimiz modeller de var. Bu sebeple, blazer ceket altına genç işi bir kundura giymek uygun olabilir. Bu tarz ayakkabıları Altınyıldız, Beymen gibi mağazalarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Erkek Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? Tavsiyeleriniz Var mı?

  Eğer genç işi, Oxford tarzı örneğin, bir ayakkabı giyerseniz; bence gayet şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Blazer Ceket Altına Spor Ayakkabı Giyilir mi?

  Sıklıkla sorulan bir diğer soru da bu. Blazer ceket altına spor ayakkabı giyilir mi? Giyilirse, nasıl bir spor ayakkabı olmalıdır? Bence, rahatlıkla giyilebilir; ancak rengarenk bir spor ayakkabı olmaması kaydıyla. Örneğin, beyaz bir Airmax’i ben blazer ceket, tişört altına çok yakıştırıyorum. Yahut, Vans ve Sneaker modellerinde bir ayakkabı da; iyi bir seçim olabilir.

  Kısaca, bence blazer ceket altına spor ayakkabı giyilmesinde bir husus yok.

  Elimden geldiğince, Blazer ceket altına nasıl ayakkabı giyilir? Sorusunu yanıtladım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Sneaker modeller çok yakışıyor

 • Ben spor giymeyi tercih ederdim

 • spor ya da klasik giyersin ama spor daha iyi bence

 • Sperry top sider ya da sebago

 • Casual tarz giy