+1 yıl

Erkek Güneş Gözlüğü Öneriniz Var mı? En Popüler ve İyi Marka Sizce Hangisi?

Kaliteli bir erkek güneş gözlüğü almak istiyorum ancak marka konusunda düşünceliyim. Sizce hangi marka güneş gözlüğü almalıyım? Marka / model öneriniz var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Erkek güneş gözlüğü modelleri seneler geçtikçe artıyor ve modaya uygun bir marka bulmak, en iyi markanın o olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü modadan da öte, göz sağlığınıza zarar vermeyecek camlara sahip olması gerekiyor.

  Peki, hem göz sağlığınızı koruyan hem de modaya uygun, sportif ve klasik güneş gözlükleri modelleri sunan en iyi erkek güneş gözlüğü markaları hangileri?

  En İyi & En Kaliteli Erkek Güneş Gözlüğü Markası Hangisi?

  Şüphesiz, en popüler erkek güneş gözlüğü markaları arasında çok fazla seçenek mevcut; ancak ben en beğendiklerimi ve favorilerimi listeleyeceğim. Bu markalar arasından dilediğin seçimi yapabilir ve tarzına en uygun modeli anında satın alabilirsin.

  1. Ray-Ban Güneş Gözlüğü

  Erkek Güneş Gözlüğü Öneriniz Var mı? En Popüler ve İyi Marka Sizce Hangisi?

  Evet, o bir klasik ve bu listede olmayı kesinlikle hak ediyor. Öncelikle, alacağınız Ray-Ban’ın kaliteli olması için orijinal olması gerektiğini de bilmeniz gerekiyor.

  Pek çok online satış mağazasında resmi distribütör tarafından satılmayan gözlükler sadece model itibariyle gerçek, bu bağlamda dikkat etmenizi öneririm. Zaten, orijinal bir Ray-Ban güneş gözlüğü, kendisini ağırlığı ile ziyadesiyle belli ediyor.

  2. Osse Güneş Gözlüğü

  Osse de bence en iyi güneş gözlüğü markaları arasında yer alabilecek, oldukça güzel modeller sunuyor. Sağlığınızı koruyan camları ile de bilinen Osse’nin websitesine giriş yaparak, siz de güneş gözlükleri modellerine göz atabilirsiniz.

  3. Mustang Güneş Gözlüğü

  En popüler güneş gözlükleri arasında, son yıllarda ülkemizde oldukça tutulan Mustang de mevcut. Spor ve klasik modelleri ile her yaştan erkeğe hitap eden Mustang erkek güneş gözlükleri, ayrıca sağlamlıkları ile de dikkat çekiyor.

  Erkek Güneş Gözlüğü Öneriniz Var mı? En Popüler ve İyi Marka Sizce Hangisi?

  4. Police Güneş Gözlüğü

  Genelde gençlere hitap eden modelleri ile bilinen Police güneş gözlükleri, Lewis Hamilton’un da bir koleksiyonunu barındıran, en iyi güneş gözlüğü markaları arasında yer alıyor. Sağlam ve şık bir gözlük arıyorsanız, göz atmanızda fayda var.

  Umarım yardımcı olmuştur. Görüşmek üzere! (:

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 4
 • Ray-Ban Navigator kullanıyorum ve memnunum. Diesel'in gözlükleri de güzeldir.

 • Rayban

 • Ray-Ban diyorum. Abim kullanıyor. Bayağı karizmatik.

 • bay ran

 • Praga marka güneş gözlüğü bak. Görünce neden dediğimi anlarsın. Ama fiyatı diğerlerine göre pahalıdır.

 • Sevdiğim bir marka var ama Türkiye’de tanınmıyor

 • Ray- ban

 • M s j a cevap vermediniz

  • Senle bı anlaşma yapalimmi eşini canavara verirse bilirim