+1 yıl

Erkek güneş gözlüğünde Rayban mı Osse mi tavsiye edersiniz? Hangisi daha iyidir?

Erkek güneş gözlüğü alacağım, Rayban ve Osse arasında kararsız kaldım, sizce hangi markayı almalıyım? Erkek gözlükte Rayban mı Osse mi daha iyidir?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Aslına bakarsan, erkek güneş gözlüğünde Ray-Ban mı Osse mi? sorusu biraz da senin tarzına bağlı olarak değişiyor, ancak kalite açısından soracak olursan bu durumun pek çok değişkeni mevcut.

  Ray-Ban nasıl bir marka? sorusunun cevabını hemen herkes biliyor, ancak Osse, Ray-Ban kadar iyi bir marka mı? Bu tartışılan konulardan. Aşağıda her iki markanın da bilinmeyen birkaç özelliğini sunarak karşılaştırmalar yapmaya çalışacağım. Buna binaen sen de kararını verebilirsin.

  Osse Güneş Gözlükleri Nasıl?

  Osse, modern güneş gözlükleri ile hem kadın hem de erkek güneş gözlüğü sektöründe bilinen markalardan bir tanesi. Bakıldığında, çerçevelerinde titanyum ve carbonfiber malzemeler kullanarak, sağlam ürünler yapmaya ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya da özen gösteriyorlar.

  Kaliteli polarize ve antirefle camları sayesinde, göz sağlığını da koruyan Osse’nin günümüzde birçok klasik ve modern erkek güneş gözlüğü modeli mevcut.

  Osse nasıl bir marka? Sorusuna, anlattıklarım ışığında “Erkek güneş gözlüğü için en ideal markalardan bir tanesi.” cevabı verilebilir.

  Erkek güneş gözlüğünde Rayban mı Osse mi tavsiye edersiniz? Hangisi daha iyidir?

  Ray-Ban Güneş Gözlükleri Nasıl?

  Gelelim Ray-Ban’a. Ray-Ban, şüphe yok ki tüm dünyada kabul gören, kaliteli ve sağlam yapısının yanı sıra modern tasarımlı güneş gözlükleri ile biliniyor.

  Wayfarer, Justin, Clubmaster gibi modellerini oldukça sevenlerdenim ve bu markanın model konusunda standartları belirlediği de aşikâr.

  Malzeme kalitesi açısından da “Ray-Ban nasıl bir marka?” sorusunu orijinal olduğu sürece harika olarak cevaplayabilmem mümkün. Piyasada bildiğiniz gibi pek çok sahte Ray-Ban erkek güneş gözlüğü satılıyor ve bunlara dikkat etmenizde fayda var.

  Rayban mı Osse mi? Hangisi Daha Kaliteli?

  Benim gözümde bu sorunun cevabı Ray-Ban. Hem sıradışı modelleri hem de klasik modelleri ile gönlümde her biri taht kuruyor ve oldukça seviyorum. Yine de, Osse de yabana atılmayacak kadar iyi bir marka ve Ray-Ban yerine Osse bir gözlük alırsanız da pişman olacağınızı zannetmiyorum.

  Umuyorum Rayban vs. Osse konusunda yardımcı olabilmişimdir.

  Görüşmek üzere.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 5
 • Osse

 • Ben Rayban tercih ediyorum bence daha iyi.

 • Erkeklerde Ray-Ban ama kadınlarda kesin Osse

  • Bende seni beğendim.

  • Senin gibilerini engellemeyi bende beğeniyorum.

 • Net rayban

 • Ray-ban

 • Gucci den şaşma

 • Ray-Ban der geçerim

 • Markaya takılma yakışanı bulmaya çalış