+1 yıl

Erkek için Düğün Kombini Önerir misiniz?

Arkadaşlar bu salgın olayı bitince bir arkadaşımın düğünü olacak, kısmetse gitmeyi planlıyorum. Erkek düğün kombini önerebilmeniz mümkün mü? Bir erkek, düğünde nasıl giyinmelidir? Pantolon tişört gitmek istemiyorum açıkçası.

Teşekkürler!
1 0

Çok Süper Cevap

 • Salgın bittikten sonra gerçekten düğünlerde bir izdiham yaşanacak herhalde. Ben de genel olarak alışveriş yaparken bu tarz günlere dikkat ederek şimdiden dolabıma bir şeyler koyuyorum. Genel olarak birkaç kombin önermeye çalışacağım, umarım hoşuna gider.

  Erkek için En Güzel Düğün Kombinleri Nelerdir?

  1- Desenli Gömlek + Kumaş Pantolon

  Klasiktir, dönemini hala yansıtır ve bence ekonomiktir. Takım elbise almak yerine, bilhassa yaz düğünü ise desenli bir gömlek ve altına şık bir kumaş / keten pantolon oldukça güzel bir kombin oluşturacaktır. Gömlek kaliteli ve çarpıcı olmalı. Pantolonda ise koyu renklerde kalmalısın bence.

  Erkek için Düğün Kombini Önerir misiniz?

  2- Ekose Desen Blazer Ceket + Pantolon

  Blazer ceketler, bir düğünün kısmen resmi kısmen modern görünmek için en büyük kurtarıcılarından bir tanesi. Ekose desenli bir blazer ceket ile kot ya da keten pantolon, düğün için en iyi erkek kombini olabilir. Kot, keten fark etmeksizin pantolon seçimi yapabilirsin; ancak blazer içerisine bir gömlek de iyi olacaktır.

  Erkek için Düğün Kombini Önerir misiniz?

  3- Gri Blazer Ceket + Gri Kumaş Pantolon + Beyaz Gömlek

  Gri blazer ceket ve gri kumaş pantolonun uyumu bence muhteşem. Ceket içerisine ise bir beyaz gömlek, dikkat çekecektir. Ayrıca, bu kombinin altına beyaz bir spor ayakkabı, muhteşem bir tamamlayıcı olabilir.

  Erkek için Düğün Kombini Önerir misiniz?

  4- Slim Fit Takım Elbise

  Erkek düğün kombini için önerebileceğim yegane kombinlerden bir tanesi de, slim fit takım elbise. Hem yaz düğün kombinleri hem de kış düğün kombinlerinde, erkekler için hayat kurtarıcı olabiliyor. Ayrıca, hem modern hem resmi hem de spor görünüşleri ile dikkat çekiyor bence.

  Erkek için Düğün Kombini Önerir misiniz?

  5- Gri Blazer Ceket + Beyaz Pantolon

  Son olarak gri blazer ceket ve beyaz pantolon erkek düğün kıyafeti kombinleri arasında, tercih edilebilir kombinler arasında yer alıyor. Beyaz pantolon giymekte herhangi bir sakınca duymuyorsan, ki bence duymamalısın gayet modern duruyor; hoş bir kombin olur.

  Elimden geldiğince erkek düğün kombini tavsiyeleri sundum. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Pantalon tişörtten başka ne giyeceksin ki

 • Don atlet

 • Siyah takım elbise

 • Çiçekli P e z e n k gomlegi
  Babet çorap
  Kundura
  Dar bilek üstü kumaş pantul

 • Fotodakiler cok hos uygun