+1 yıl

Erkek Kış Kombin Önerileri Verebilecek Olan Var mı?

Arkadaşlar kış geldi geçiyor, ben de biraz zevksizimdir. Ama bu kış bitmeden bunu değiştirmek istiyorum. Spor veya klasik erkek kış kombini önerilerine ihtiyacım var. Tavsiye verebilecek olan var mı?
1 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Erkek Kış Kombinleri

  1- Jean Pantolon - Deri Ceket Kombini

  Deri ceketi ne ile kombinlersen kombinle ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Deri ceket giyen erkekler ayrı cool oluyor. Erkek kış kombin listene mutlaka ekle. Siyah pantolon, siyah bot, siyah deri ceket kombinine beyaz renk balıkçı yaka kazak giyersen, kombinini tamamlamış olursun.

  Jean ve Deri Ceket
  Jean ve Deri Ceket

  2- Chino Pantolon + Kapüşonlu Erkek Kaban Kombini

  Özellikle spor kapüşonlu erkek kabanı giyersen daha tarz olabilirsin. Chino pantolon, bot, siyah kazak kombini yaparak hem şık hem de spor bir görüntüye oluşturabilirsin.

  Chino ve Kapüşonlu
  Chino ve Kapüşonlu

  3- Triko Kazak + Gömlek Kombini

  Kış kombinleri erkek önerime bu ikiliyi eklemezsem olmaz. Gömlek zaten başlı başına çekici bir şey… Gömlek giyip üzerine triko kazak giyebilirsin, altına güzel bir jean ve bot tercih edebilirsin. Çok cool bir kombin oldu!

  Triko kazak ve gömlek
  Triko kazak ve gömlek

  4- Balıkçı Yaka Triko + Hırka Kombini

  Hırkanın yakışmadığı bir erkek yok! Hem casual görünümlerde hem de formal durumlarda kurtarıcı oluyor diyebilirim. Balıkçı yaka triko giyerek, üzerine şık bir hırka giyebilirsin. Hatta istersen hırkanın içine tişört bile giyebilirsin.

  Balıkçı yaka triko ve hırka
  Balıkçı yaka triko ve hırka

  5- Erkek Sweatshirt + Bere + Jean Kombini

  Kış kombinleri erkek önerime bu kombini eklemezsem eksik kalır. Sweatshirt her kombine harika bir şekilde yakışıyor. Sokak stili tarzını da yakayalabilirsiniz. Cool bir sweatshirt, jean pantolon ve bere üçlüsü ile kombo tarz olabilirsiniz.

  Erkek Kış Kombin Önerileri Verebilecek Olan Var mı?

  6- Gömlek + Kanvas Pantolon + Parka Kombini

  Diğer önerim ise gömlek ve kanvas pantolon. Kanvas pantolon ne kumaş ne de spor ikisinin karışımı bir şey. Kanvas pantolonun üzerine, şık spor bir gömlek onun üzerine parka hatta şık bir atkı takarak kombini tamamlayabilirsin. Altına da kısa botlardan giyebilirsin.

  7- Kargo Pantolon + Yelek + Kazak Kombini

  Erkek kombinleri kış önerime son olarak bu üçlüyü ekliyorum. Büyük cepli kargo pantolon, hafif şişme yelek ve balıkçı yaka kazak kombini yaparak şık bir görüntü oluşturabilirsin. Burada dikkat etmen gereken şey şişme yelek çok şişme olmasın sonra balıkçı Hasan amcaya dönebilirsin :)

  Erkek kış kombin önerilerim bunlar, umarım beğenirsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Deri ceket ve bot iyi duruyor kot pantolon ile

 • Chelsea bot yarım parka

 • İçine sweat üstüne deri ceket altına dar kot ayakkabı olarak da bot süper olur

 • Kaban olabilir. Siyah veya lacivert

 • Boğazlı kazak kot pantolon