+1 yıl

Erkek Kotta Mavi mi Loft mu Daha İyi? Hangisi Daha Kaliteli Sizce?

Erkek kot pantolon almak istiyorum ancak Mavi mi daha kalitelidir yoksa Loft mu karar veremedim açıkçası. İkisinde de beğendiğim modeller var. Siz kot pantolon alacak olsaydınız Mavi mi Loft mu tercih ederdiniz? Şimdiden teşekkürler!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Erkek kot pantolon markaları arasında Mavi ve Loft, benim de çok sevdiğim iki marka arasında. Bu sebepten seçim yapmak biraz zor, ancak iki markanın da kendine has kesimleri ve özellikleri bulunuyor. Bu bağlamda, erkek kotta Mavi mi Loft mu? sorusuna dair tanıtımlar aracılığıyla bir cevap vermeye çalışacak ve sonunda subjektif görüşümü açıklayacağım.

  Erkek Kotta Mavi mi Loft mu Daha Kaliteli & İyi?

  Aşağıdaki görüşlerim, genel olarak iki markayı da kullanıp biriktirdiğim yorumlardan oluşuyor. Bu sebeple diğer görüşleri de incelemende ve benimkine bağlı kalmamanda fayda var diye düşünüyorum.

  Mavi Erkek Kot Nasıl? Kaliteli mi?

  Erkek Kotta Mavi mi Loft mu Daha İyi? Hangisi Daha Kaliteli Sizce?

  Mavi, artık tüm dünyanın bildiği bir marka olmakla birlikte; hem Türkiye’nin hem de dünyanın en iyi isimleri ile reklam kampanyaları düzenlemeye de devam ediyorlar.

  Hem kadın hem de erkek kot pantolon deyince akla gelen markalardan bir tanesi olan Mavi’nin en sevdiğim yönü, güncel ve modern koleksiyonları. Son trendlere uygun olmakla kalmayıp zaman zaman koleksiyonları ile trendleri belirleyen Mavi’nin yabana atılmaması gereken bir kot markası olduğunu düşünenlerdenim.

  Loft Erkek Kot Nasıl? Kaliteli mi?

  Erkek Kotta Mavi mi Loft mu Daha İyi? Hangisi Daha Kaliteli Sizce?

  Loft, marka tarafında bilinir ancak reklam tarafında çok da bilinmeyen bir kot markası olarak, sadece reklam izleyen biri için Mavi ile yarışamaz.

  Ancak bence, Loft’un en belirgin özelliklerinden bir tanesi kotlarının sağlamlığı. Kotlarının sağlamlığının yanı sıra, modellerini de oldukça beğeniyorum. Ama benim açımdan sağlamlık açısından bir adım önde olduğu belirtilebilir.

  Sonuç: Mavi mi Loft mu?

  Her iki marka da kendisini kota adamış markalar. Bu sebeple seçim yapmak çok zor. Ancak yukarıda her iki markanın da en belirgin özelliklerini belirtmeye çalıştım. Erkek kot pantolonda Mavi mi Loft mu daha kaliteli? Sorusuna cevabım, belli koşullarda her ikisi de.

  Umarım yardımcı olmuştur.

  Görüşmek üzere!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Loft bence.

 • Loft

 • Loft derim