+1 yıl

Erkekler neden toplum içinde kadın çorabı giyemiyor?

Hayatım boyunca hep merak etmişimdir neden bu kadın çoraplarını erkekler giyemiyor toplum içinde diye alt tarafı sadece bir çorap bir giysi parçası sadece materyal farklı ona da kadın çorabı diyorlar sözde ama bence giyemememiz için bir sakınca yok ama yapısı gereği ince olduğu için kıllı bir bacakta iğrenç gözükür onu kabul ediyorum şimdi diyebilirsiniz belki bunu giyen erkek etek elbise de giyer diye hayır buna gerek yok en azından yırtık pantolon altına iyi gider diye düşünüyorum ya da kışın pantolon altına giyilebilmeli rahat bir şekilde tayt giymeyi tercih etmek istemeyenler için en basitinden bileğe kadar gelen veya pantolon çoraplarından da giyilebilir yani uzun lafın kısası bence külotlu çoraplar unisex olmalı açıkçası yalan yok ben giyme taraftarıyım ona bakılırsa eskiden babet çorap diye bir şey yoktu erkek giyiminde şimdi var ama neden kadın çorapları da erkekler tarafından giyilmesin ki sadece birilerinin bunu moda haline getirmesi ve normalleştirmesi lazım ki dışarda giyersek garipsenmeyelim hatta linçlenmeyelim bile.
1 2

Çok Süper Cevap

 • Senin problemin külotlu çorap fetişistliği bunu önce kabul et. Ayrıca bunu giyme isteğin bence homoseksüellik değil, sana seksi gelen nesneye ulaşamama, dokunamama ve madem öyle nesne benim olsun demen. Hatta onu giyiyorsun bence ve yanında külotlu çorap giymiş kız var gibi kendini tatmin ediyorsun.
  Şöyle diyeyim; bir evde 20 tane kızla sürekli berabersin ve hepsi çıplak vücuduna sadece külotlu çorap giymiş ve sürekli seks yapıyorsun, istediğin an parmaklarının ucunda her şey. Doya doya gırtlağına kadar külotlu çoraba doymuşsun. Hala külotlu çorap giysem yok sıcak tutar mı, yok niye biz erkekler de giymiyoruz dermisin hala? bence demezsin...
  Garip bir şey ya ! Bildiğin bir tekstil parçası bu bizim giydiğimiz. Kışın sıcak tutsun diye, baharda eteklerle soket çorap giyemedğimiz için kombinlediğimiz bir aslında kumaş parçası. Ne menem birşeymiş yarabbi :))

  • Biraz geç cevap vermiş olucam ama evet ilk satırdaki söylediklerinin hepsi doğru. Daha çocuk yaşlardan beri ilgimi çeken bir şey bu. Ne yapayım, çok seksi geliyor gözüme elimde değil cinsel dürtülerimi uyandırıyor benim en büyük problemim erkek olarak dünyaya gelmiş olmam. Sen kız olarak dünyaya geldiğin için ve haliyle bunu kadınların giydiği bir kumaş parçası olarak kabul ettiğin için sana normal geliyor. Kadınlar sadece bizim giydiğimiz giysileri bile giyer oldular, bu bir sorun olarak görülmedi hatta normalleştirildi bile ama erkeklerin kadın kıyafetleri giymesi ve istemesi skandal olarak görülüyor. Külotlu çorap giymeyi bahane etmiycem ama kendimi bir erkek olarak sevmiyorum erkek olmak o kadar basit ve düz ki ben maddi imkanım olsa cinsiyetimi değiştirirdim. Bu dünyaya erkek olarak geldiğim güne lanet olsun. Bu külotlu çorap ve türevlerini de icat edenin ta anasını s... Kız olarak dünyaya geldiğin için kendini şanslı say. Gerçekten güzel bir şey olmalı kız olmak.

En İyi Erkek Görüşü

 • Kardeşim kadınlar moda konusunda birbileri ile bile çelişirler kendinden daha şık birini görünce hemen çamur atacak bahane bulmaya çalışırlar.

  Bazı Kadınlar İnce külotlu çorabı erkeklere karşı silah olarak kullandıkları için erkek üzerinde görmeyi kendilerine yediremezler.
  Ama erkek gibi ayakkabı gömlek gravat vb erkek kıyafetlerini giymektende geri kalmazlar

  Bazı kızlarda işini bilir bundan zevk alıp tadını çıkarmaya bakar. karı koca külotlu çorap giyip zevkten uçanlar var tabi bu dediğim biraz azınlıkta kalıyor

  • Ne alaka?:) Biz külotlu çorabı silah olarak görüp, siz giyince bizi artık seksi bulmayacağınızı düşündüğümüz için mi erkekler külotlu çorap giymesin diyoruz yani:) Arkadaş yakışmıyor yakışmıyor çok kötü duruyor sizde kabul edin. Ha çok seksi mi geliyor giymek, tamam giy ve bunu kabul eden hoş gören sevgilin varsa hatta beraber giy seviş ne yaparsan yap... bize ne

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 5
 • Aşağılarlar

 • kadın çorabı çünkü

  • Bunu isim olarak düşünme sadece materyal farkı var hepsi o kadar

  • bence ne istersen giy. başkalarının kabullenmesini de bekleme. senin her istediğini giyme özgürlüğünün olduğu gibi diğerlerinin dr bunu genel bir bakış açısıyla kabul etmeme özgürlüğü var.

  • Ya orası öyle tabi ama bence farklılık iyidir diye düşünüyorum çünkü mesela gözlemlediğim kadarıyla kadınların çoğu pamuklu çorap yerine kadın çorabı tercih ediyor çünkü yapısı gereği daha kaygan ve hafif hissettirdiği için. Dediğim gibi bu devirde babet çorabı giyilebiliyorsa ince çorap da giyilebilmeli ben açıkçası giysilerin cinsiyetleştirilmesini doğru bulmuyorum

  • Hepsini Göster
 • Sende benim gibi o çorabı icat eden k. für ediyorsun anlaşılan

 • ben şort altına giyiyorum. turistik yerlerde

 • bence de giyelim

 • Külotlu çorap öyle güzel giyiliyor ki soğuk havada ben seviyorum yani

 • Yaz bana