+1 yıl

Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

Gratis kapıda ödeme yapılıyor mu ya? Oradan birkaç tane şey almak istiyorum daha önce online olarak alışveriş yapmadığım o yüzden bilmiyorum. Taksit falan yapılıyor mu, kapıda ödemesi var mı? Gratis ödeme seçenekleri neler?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  Özellikle pandemi döneminde Gratis'in online sitesinden çok fazla alışveriş yapılıyor. Ee haliyle en çok merak edilen sorulardan biri de gratis kapıda ödeme var mı sorusu oluyor. Maalesef gratis kapıda ödeme sistemi mevcut değil. Yani gratis sitesinde kapıda ödeme yok.

  Gratis Taksit Yapıyor mu?

  Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  Gratis. com üzerinden yapılan alışverişlerde maalesef taksit imkanı yok. Direkt olarak olan miktarı ödemek zorundasınız. Bununla ilgili web sitelerinde yasal bir bilgi paylaşmışlar.

  - 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayili Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26 nci maddesinin sekizinci fıkrası değiştirilmiştir. Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartlari ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, *kozmetik*, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

  Gratis Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

  Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  Yukarıda da belirttiğim gibi Gratis. com'da kapıda ödeme imkanı yok. Gratis. com'dan Kredi kartınızı ve banka kartınızı kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz.

  Bildiklerimi aktarmaya çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir :)

En İyi Kız Görüşleri

 • Selam canım.💗
  Diğer siteler gibi yani Gratiste de kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Yani Gratisten kapıda ödeme ile alışveriş yapamazsın ama banka kartın ve kredi kartın ile alışveriş yapabilirsin...

  Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  👉🏼Hepsi burada da ayrıca havale ole ödeme imkanın var, araştır istersen.

  Aklıma gelmişken sana kapıda ödemesi olan bir kaç tane giyim sitesi bırakayım, ben en son alışveriş yaptığımda kapıda ödeme vardı, işine yararsa, ihtiyacın olduğunda bu siteleri de araştırabilirsin, belki işine yarar.💗
  👉🏼Sefamerve👉🏼Modanisa👉🏼 Tozlu giyim

 • Merhaba gratis online satış sadece sanal kart ve hesap/kredi kartı üzerinden satış gerçekleştirmekte. Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmamakta. :)

En İyi Erkek Görüşü

 • Gratis

  Gratis Kapıda Ödeme Var mı?

  Aşağıya zaten çok güzel yorumlar gelmiş. Uzun olan yorumların hepsi doğru. Gratis internetten alışveriş konusunda bir garip, orda şu yasak havalede şu yüzden kabul edemiyoruz, taksit gözükmemesinin nedeni 26458 sayılı bilmem ne derken, ödeme yöntemi rezalet bir hal alıyor. Kredi kartı ve banka kartı kullanarak alışveriş yapmak dışında ektra bir ödeme biçimi yok.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Kapida ödemesi yoktur...

 • git mağazadan al

 • Var evet

 • Maalesef kapıda ödeme yöntemi kullanmıyoruz.