+1 yıl

Greyder Erkek Botları Nasıl? Kaliteli mi? Dayanıklı mı? Tavsiye Eder misiniz?

Erkek bot almayı planlıyorum. Greyder erkek botları sizce nasıl? Daha önce outdoor ya da başka bir serisini kullanıp memnun kalanlar yorumlarını iletebilirler mi? Sizce Greyder botlar sağlam mı? Kara, kışa dayanıklı mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba. Soğuk kış ayları yaklaşırken bot konuları da epey artış göstermeye başladı. Greyder, Caterpillar, Dockers ve benzeri markalar hakkında sorular sorulmaya devam ederken bunu görmem de iyi oldu çünkü uzun süredir Greyder erkek bot kullanan biriyim. Bu bağlamda, Greyder erkek botları nasıl sorusuna cevap verebileceğimi düşünüyorum.

  Greyder Erkek Botları Nasıl? Dayanıklı mı? Kaliteli mi?

  Greyder erkek botları, kış aylarında ideal bir seçim. Marka, yağmura, suya, kara ve kışa dayanıklı, yüzde yüz deri malzemeden üretimler yapıyor. Elbette yüzde yüz deri olmayan modelleri de mevcut, ancak genel olarak sert kış günlerine maruz kalan pek çok insanın tercihi, %100 deri bot oluyor. Bu bağlamda, o serinin daha çok satıldığını söyleyebilirim.

  Greyder dayanıklı mı? Sorusunun cevabı, bence evet. Bugüne kadar outdoor botlarında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamakla birlikte; bir botunu yaklaşık dört yıldır sıkıntısız bir biçimde kullanıyorum. Açılma, zedelenme elbette oluyor, ancak bu su alıyor anlamına gelmiyor.

  Greyder Erkek Botları Nasıl? Kaliteli mi? Dayanıklı mı? Tavsiye Eder misiniz?

  Günlük erkek botta fermuarlı, bağcıklı, fermuarsız, kalın taban ve benzeri seçenekleri bulunan Greyder botların genel olarak tanımını bu şekilde yapabilmem mümkün. Eğer buradan bot almayı tercih edersen; öncelikli tavsiyem yüzde yüz deri serisinden bir bot edin ve senelerce rahat et. Herhangi bir su geçirme durumunda, kusur durumunda, markanın garantisi kapsamında genel merkeze gönderilip mağduriyetin giderildiğini de belirtmem gerek.

  Greyder Bot Fiyatları

  Diğer bilindik markalara göre Greyder bot fiyatları, bence uygun. Fiyat performans açısından baktığımızda da üst düzey bir verim alabildiğin aşikar. Bu bağlamda düşündüğümüzde, Greyder bot alınır mı? sorusuna cevabım, kesinlikle alınır.

  Umarım yardımcı olabilmişimdir.

  Görüşmek üzere!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 6
 • Greyder saglam bir marka senelerce giyebilirsin.

 • 6 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Çok iyi çok kaliteli sahiden. Fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

 • kaliteli xd

 • How mach money? 🤔

 • İyidir ama biraz pahalıdır

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?