+1 yıl

Hangi renk takım elbiseye hangi renk ayakkabı gider?

Arkadaşlar selam, takım elbise alacağım ancak yanında ayakkabı da almayı planlıyorum, bu sebeple hangi renk takım elbiseye hangi renk ayakkabı gider merak ediyorum, cevaplayabilecekler olur mu? Teşekkür ederim yardımlarınız için.
0 0

Çok Süper Cevap

 • Takım elbise, bir erkeğin giyebileceği en klasik ancak en şık elbiselerden bir tanesi ve bunun yanında, aksesuarlarının da elbise ile tamamlanması şart. Bu bağlamda, hangi renk takım elbiseye hangi renk ayakkabı gider? Sorusu da sıklıkla sorulanlardan. Birlikte göz atalım.

  Hangi Renk Takım Elbise ile Hangi Renk Ayakkabı Kombinlenir?

  Aşağıdaki görüşlerim tamamı ile subjektif. Bu bağlamda, benim genel geçer stil yaklaşımıma bağlı kalmak zorunda değilsin, eğer yakıştığını hissediyorsan, aşağıdaki renkler dışında diğer renk ayakkabıları da satın alarak kendine güzel bir takım oluşturabilirsin.

  Takım elbise ayakkabı kombinleri hakkında bu soruya da göz atabilirsiniz.

  Siyah Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Siyah takım elbise, zıttıyla ya da benzer bir renk ile kombinlenmez. Bu konuda emin olabilirsin. Bu sebepten, siyah bir takım elbise aldıysan, siyah ve şık bir ayakkabı ile kombinlemeni tavsiye ederim.

  Lacivert Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Lacivert bir takım elbise satın aldıysan, bunun altına lacivert bir ayakkabı giymeyi sakın düşünme. Çünkü siyahın aksine farklı renklerde aynı renk ayakkabı seçme geleneği biraz eskide kaldı. Demode kabul ediliyor bile denebilir. Bu sebepten lacivert bir takım elbise altına, kahverengi tonlarında ya da siyah ayakkabı uygun olacaktır.

  Hangi renk takım elbiseye hangi renk ayakkabı gider?

  Gri Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Gri bir takım elbisenin altına giyilebilecek en şık ayakkabı, gri ya da kahverengi olabilir. Aynı renk tercih etmeyeyim diyorsan kahverengi bence gri ile kombinlenecek en uygun renklerden bir tanesidir.

  Kömür Rengi Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Son dönemin en popüler renklerinden bir tanesi de kömür rengi. Oldukça şık görünen kömür rengi takım elbiselerin altına giyilecek ayakkabılar, genelde aynı renk olmak durumundalar; çünkü diğer renkler çok abes kaçıyor.

  Açık Gri Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Gelelim bilhassa bahar aylarında sıklıkla tercih edilen açık gri takım elbiselere. Genellikle, açık gri takım elbise altına siyah, kahverengi tonlarında ayakkabılar tercih edilebiliyor.

  Hangi renk takım elbiseye hangi renk ayakkabı gider?

  Beyaz Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

  Pek tercih edilmemesi, giyilmediği anlamına gelmesin; beyaz takım elbiseye hala nadir de olsa talep var ve özel günlerde çokça tercih de ediliyor. Beyaz takım elbise altına ise yine beyaz ya da kahverengi tonlarında ayakkabılar tercih ediliyor.

  Genel olarak hangi takım elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir? Sorusunu yanıtlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 2
 • Siyah takım elbise bence ger erkeğin dolabında olması gereken bir şey, kombinlemesi de en kolay renk.
  Gri takım elbiseyi de çok beğeniyorum ve yakıştırıyorum. Siyah aksesuarlarla efsane.
  Lacivert takıma da kahve tonları gider.
  Ekstra vizon takım elbise sıra dışı ve şık duruyor ✩

 • Full siyah kombinlere bayılıyorum

 • Lacivert ve Lacivert.

 • Siyah ayakkabı her takım rengine gider. Kahverengi ayakkabı da siyah hariç hepsine gider.

 • Aleyküm selam, siyah ayakkabı her renk takım elbiseye uyum sağlar , gri takım elbise ve siyah ayakkabı bence güzel olur.

 • Giyme takım elbise