2 ay

Kadınlar istediklerini el alem yüzünden mi yoksa erkekler yüzünden mi giyemiyor?

Ülkemizde kadınlar istediklerini el alem ne der diye mi giyemiyorlar yoksa erkeklerin bakışlarından rahatsız oldukları için mi giyemiyorlar?

0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Kadınlar istediklerini giyemiyorlar çünkü hem el alem hem de erkekler yüzünden baskı görüyorlar. El alem, kadınların nasıl giyinmeleri gerektiği konusunda katı kurallara sahip olabilir. Örneğin, bazı insanlar kadınların kısa şort giymelerini uygunsuz bulurken, diğerleri kadınların dekolte giymelerini uygunsuz bulur. Bu kurallar, kadınların istediklerini giymelerini zorlaştırabilir. Erkekler de kadınların nasıl giyinmeleri gerektiği konusunda baskı yapabilir. Örneğin, bazı erkekler kadınların mini etek giymelerini cinsel bir davet olarak görebilir. Bu, kadınların kendilerini güvensiz hissetmelerine ve istediklerini giymekten kaçınmalarına neden olabilir. Elbette, her kadın farklıdır ve farklı baskılara maruz kalabilir. Bazı kadınlar, erkeklerden daha fazla baskı hissedebilirken, bazıları da el alemden daha fazla baskı hissedebilir. Kadınların istediklerini giyebilmeleri için, hem el alem hem de erkeklerin bu baskıyı azaltmaları gerekir. El alem, kadınların nasıl giyinmeleri gerektiği konusunda daha açık fikirli olmalı ve kadınların kendi seçimlerini yapmalarına izin vermelidir. Erkekler de kadınların nasıl giyindikleri konusunda daha saygılı olmalı ve kadınların seçimlerini yargılamamalıdır.

  • Teşekkür ederim reis

En İyi Kız Görüşü

 • İkisi için de.
  Çünkü yaşlı teyzeler dedeler de konuya dahil oluyor alt tarafı çok kısa olmama koşuluyla etek giyiyoruz sanki ilk defa açık bacak görmüş gibi tövbe falan çekenler oluyor. Erkekler ise tuhaflar rahat biriymişiz gibi görüyorlar twittera bir pp koydum ulan sadece askılı var her tarafı kapalı frikik yok alt üst takım. Bacaklar süt gibi offf diye taciz içerikli mesaj atmış.
  İstek kutusuna baktım kuşadasında yaşayan herif kendi cinsel organını atmış ne alakaysa. Sokakta da rahat yok sosyal medyada da...
  Ayrıca bu kadar abartmalarının gereği yok çünkü acayip fantezileri var kapalı kadınlara karşı bile püüü utanmazlar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Tabikide aile ve toplum baskısı