+1 yıl

Kilolu Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli? Önerileriniz Var mı?

Bir arkadaşım var, takım elbise alacağız kendisine ancak biraz kilolu. Bu sebepten giymek istemiyor pek. Ben de ikna etmek adına birkaç taktik vermek istiyorum açıkçası. Kilolu erkekler nasıl takım elbise giymeli arkadaşlar? Önerileriniz var mıdır?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba, kilo belli dönemlerde hemen hepimizin problemi ve bu bağlamda zaman zaman hem kendimizi beğenmiyor hem de üzerimize giydiklerimizi kendimize pek yakıştırmıyoruz. Ancak, elbette bu kilolu insanlar takım elbise giyemez anlamına gelmiyor. Kilolu erkekler nasıl takım elbise giymeli? Sorusunu elimden geldiğince ayrıntılı olarak açıklamaya çalışacağım.

  Kilolu Erkekler için Takım Elbise Önerileri Nelerdir? Nasıl Olmalı?

  Öncelikle hem renk seçimi hem de takım elbise seçiminde çok dikkatli olunması gerekiyor. Bakıldığında, slim fit takım elbiseler değil de; daha bol kesim takım elbise giyilmesi kesin, ancak bunun yanında bazı hamleler de kilolu erkekleri takım elbise içerisinde çok şık gösterebilir.

  1- Renk Seçimine Dikkat

  Kilolu erkekler nasıl bir takım elbise giymeli? Sorusunun yegane yanıtı, açık renk giymemeli. Koyu renk bir takım elbise giymek, her zaman kiloyu kapatmak amacıyla kesin çözümlerden bir tanesidir ve bu bağlamda olabildiğince koyu bir renk seçimi iyidir.

  Kilolu Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli? Önerileriniz Var mı?

  2- Ceket Seçimine Dikkat

  Kilolu erkeklerin takım elbise seçerken dikkat etmesi gerekenler arasında, ceket seçimi de bulunur. Ceket, genelde çizgili tercih edilmez. Keza kareli giymek de büyük risklerden bir tanesidir. Düz bir koyu renk ceket, idealdir.

  3- Yeni Tasarımlara Dikkat

  Takım elbise alacağınız mağazanın kilolu erkeklere özel bir koleksiyonu bulunmuyor ise yeni modellere dikkat etmenizi öneririm. Yeni modeller, genelde slim fit kesim olur ve kilonuzu ortaya çıkarmak için birebirdir. Bu sebeple, klasik takım elbiseler, kilolu erkekler için çok daha ideal bir seçim olacaktır.

  Kilolu Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli? Önerileriniz Var mı?

  4- Ceket Düğmelerinizi İlikmeleye Dikkat

  Ceket düğmelerini iliklemek, kilolu insanları mütemadiyen daha zayıf gösterir ve bu sebeple ceketini ilikleyebileceğiniz bir takım elbise almak ideal seçimlerden bir diğeri olacaktır.

  5- Ceket Boyuna Dikkat

  Son olarak, ceket boyuna da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ceket boyu gereğinden uzun ya da kısa olursa, hali hazırda olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Bu sebepten, üzerinize, vücut ölçülerinize tam uygun bir ceket seçimi yapmanız önemli.

  Kilolu erkekler nasıl takım elbise giymeli? Sorusunu elimden geldiğince yanıtlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?