+1 yıl

Mavi Jeans Erkek Kot Konusunda Başarılı mı?

Selam, erkek kot pantolon almayı düşünüyorum ama marka konusunda kararsız kaldım. Sizce Mavi Jeans erkek kot pantolonlar nasıl? Kaliteli mi? Alınır mı? Teşekkürler şimdiden.
1 0

Çok Süper Cevap

 • Mavi, bence Türkiye’nin en başarılı kot markaları içerisinde olan ve sunduğu her koleksiyonu ile trend olmayı başaran tek marka olabilir. Bakıldığında, 2018 yılının başından beri kot pantolon ya da kota dair herhangi bir konuda trendleri, bu marka belirliyor. Peki Mavi Jeans nasıl bir marka, alınır mı, kotları sağlam mı?

  Mavi Jeans Nasıl Bir Marka? Kotları Nasıl? Alınır mı?

  Mavi Jeans Erkek Kot Konusunda Başarılı mı?

  Erkek ya da kadın jean denince, benim aklıma da, Türkiye’de bulunan pek çok vatandaşın aklına da Mavi Jeans dışında pek az kot markası gelir. Bunun en büyük sebebi, şüphesiz sunduğu harika reklamlar ve PR çalışmaları. Bence genel olarak hem PR hem de kumaş kalitesi bakımından başarılı bir marka olmakla birlikte, modayı belirliyor olmaları da çok mühim bir etken.

  Mavi Jeans Erkek Kotları Kaliteli mi?

  Mavi Jeans Erkek Kot Konusunda Başarılı mı?

  Geçtiğimiz senelerde bir erkek markası olarak görünse de bu algıyı kıran ve kadın koleksiyonlarını da tanıtmayı, kabul ettirmeyi başaran Mavi erkek kot konusunda bence oldukça başarılı ve kaliteli ürünler sunuyor. Modaya uygun koleksiyonları ve reklam çalışmaları ile dikkat çeken Mavi’nin bu çalışmalarında oynattığı oyuncuların da elbette payı çok büyük.

  Mavi Jeans Erkek Kot Seçenekleri Nasıl?

  Yediden yetmişe herkese uygun erkek kot pantolon seçeneği sunuyorlar. Pek çok bedende ve kesimde koleksiyonları bulunan Mavi’de; mutlaka size de uygun bir kot bulabilmeniz mümkün oluyor. Genel olarak tarz ve seçenek konusunda sınırsız oldukları söylenebilir.

  Mavi Jeans Erkek Kot Fiyatları Nasıl?

  Mavi Jeans Erkek Kot Konusunda Başarılı mı?

  Mavi’nin erkek kot fiyatları da genele göre biraz yüksek olsa da, hak ettiği fiyatları aldığı söylenebilir. Bakıldığında, pamuk içeren ve kaliteli kumaşları sayesinde rahat bir kullanım sunan Mavi’nin erkek kot pantolonları aynı zamanda çok da sağlam. Bu bağlamda, bence fiyat performans açısından başarılılar.

  Genel olarak Mavi Jeans nasıl bir marka, erkek kotları nasıl, alınır mı, sağlam mı? Gibi soruları yanıtladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ek olarak en iyi erkek kot markası hangisi? sorusuna göz atmanı da tavsiye ederim. Faydalı cevaplar bulunuyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 4
 • Çok başarılı

 • Colins de dene bakalım. Ama mevcut kadro hep mavi.

 • mavi güzel kaliteli bir marka ama LTB Levi's falan da güzel. Onlara da bi bak derim

 • Bence her konuda iyi

 • Kardeşim yıllardır alıyor memnun bildiğim kadarıyla...

 • En son 200 kusur tl ye aldigim kottan memnun degilim

 • Tabi ki, mavi üzerine kot tanımam.

 • Bilmiyorum m

 • Mavinin amacı o zaten? Daha iyisini mi bulacaksın

 • İyi de fazla pahalı ya