+1 yıl

Nike Air Max mi Air Force mu Sizce? Hangisi Daha İyi?

Merhaba, iki ayakkabı arasında kaldım durdum. Sizce Nike Air Max mi Air Force mu daha iyidir? Hangisini tercih ederdiniz alacak olsanız? Kullananlar varsa yorum yapabilir mi? Teşekkürler!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Merhaba, zor bir versus olmuş bence. Çünkü iki model de gerçekten çok şık ve bu bağlamda iki modelin de birtakım özellikleri benzemekte. Aşağıda iki modelin de özelliklerinden biraz bahsederek Nike Air Max mi Air Force mu? sorusunu cevaplamaya ve karar vermende yardımcı olmaya çalışayım.

  Nike Air Max mi Air Force mu Daha İyi & Kaliteli?

  Karşılaştırmasını yapmak için öncelikle iki modele de bir değinmek gerekir. Air Max de Air Force da tarihleri olan, ikon ayakkabı modelleri olarak biliniyorlar ve Nike bunları uzun yıllardır üretiyor.

  Nike Air Max Nasıl Bir Ayakkabı? Sağlam mı? Rahat mı?

  Nike Air Max modelleri, spor giyimde gerçek anlamda devrim yaratan ayakkabı modellerinin başında geliyor. 87 Yılından bu yana üretilen ve her geçen yıl çok daha iyi modelleri ortaya çıkan Air Max’in hem ikonik hem de şık duruşu, herkesin ayakkabılığında görmek isteyeceği bir model olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, rahat tabanları, son teknoloji malzemeleri ve sağlamlığı ile de dikkat çektiği aşikâr.

  Nike Air Max
  Nike Air Max

  Hem şık hem de sağlam bir ayakkabı arıyorsan, modaya da uysun her sene bambaşka bir modeli çıksın diyorsan, Nike Air Max tam senlik.

  Nike Air Force Nasıl Bir Ayakkabı? Sağlam mı? Rahat mı?

  Nike Air Force, Air Max’e nazaran biraz daha klasik takılıyor diyebiliriz aslında. 1982 Yılından bu yana üretilen Air Force, başlangıçta bilhassa spor yapanlar ve basketbol oynayanlar için dizayn edilmiş; ancak sonrasında günlük kullanımda da sıklıkla görülmeye başlamış.

  Nike Air Force
  Nike Air Force

  İsmini “Air Force One” adlı uçaktan alan bu model, sağlamlığı ve Air Technology adını verdikleri terletmeyen teknolojisi ile dikkat çekiyor.

  Klasikçilerin gözdesi ve benim de rafımda bir tane bulunuyor.

  Sonuç: Nike Air Force vs. Nike Air Max?

  Eğer sürekli değişen trendleri yakalamak ve modaya uymak istiyorsan, bence tercihin biraz daha Nike Air Max tarafına kaymalı. Ancak, ben klasik severim, her şeyin altına da gitsin isterim ayakkabım; diyorsan, Air Force modellerine de mutlaka göz atmanı tavsiye ederim. Sağlamlık ve rahatlık açısından ikisinden de memnun kalacağına eminim.

  Görüşmek üzere!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 2
 • Air Max erkekler için

 • Air force

 • Kesinlikle Air Force.
  Air Max’in modası çoktan geçti ama Air Force’unki geçmez. Duruşu falan da çok daha iyi zaten ✩

 • Air force one

 • Görsel atsaydın keşke

 • air force tabiki eskimez aslaaa