+1 yıl

Sizce Adidas'ın En İyi Erkek Spor Ayakkabı Modeli Hangisi?

Adidas spor ayakkabı alacağım ancak çok fazla model var. Sizce sağlamlık, kalite ve elbette tarz açısından Adidas’ın en iyi spor ayakkabı modeli hangisi? Kullananlar tavsiye verebilir mi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Adidas’ın o kadar fazla iyi modeli var ki, inan bana hangi birini sayabilirim burada bilemiyorum. Hem sağlamlığı hem de konforu ile yıllardır kullandığım markayı tek bir model ile özetlemek istemem. Bu sebepten, en iyi Adidas ayakkabı modellerini aşağıdaki başlıklarda sana önermeye çalışacağım. Belli başlı özelliklerini de aktaracağım, bence bunlardan bir tanesi sana uygun olacaktır. En iyi Adidas ayakkabı modelleri, benim gözümde şu şekilde.

  Adidas’ın En İyi Ayakkabısı Hangisi?

  Aşağıda sunacağım her model bence çok ama çok iyi. Ancak, illa ki bir tanesini seçeceksin diyorsanız, ben Superstar ya da Continental tercih ederdim. Nihai karar, elbette zevkine ve tarzına; kısaca sana kalmış.

  1. Superstar

  Sizce Adidas'ın En İyi Erkek Spor Ayakkabı Modeli Hangisi?

  Adidas’ın en iyi ayakkabısı hangisi? Diye sorsalar, şahsım adına gözüm kapalı Superstar derim. Klasik beyaz renk ve siyah şeritli modeli, benim en çok hoşuma giden klasik modeli. Bunun dışında, pek çok renk seçeneği de mevcut ancak ben biraz daha klasik modellerden hoşlananlardanım. Hem rahatlık hem de şık bir model arıyorsan, Adidas’ın popüler ayakkabı modellerinden Superstar’ı tercih et derim.

  2. Stan Smith

  Sizce Adidas'ın En İyi Erkek Spor Ayakkabı Modeli Hangisi?

  Adidas’ın en güzel ayakkabısı dendiğinde akla gelen koleksiyonlardan bir tanesi de, Stan Smith serisi oluyor. Dünyaca ünlü tenis yıldızı Stan Smith için 1971 yılında Adidas tarafından üretilen bu model, o kadar tutuldu ki, günümüzde dahi farklı varyasyonları ile çok satılıyor. Rahatlığı ve şıklığı ile de dikkat çekiyor.

  3. Continental

  Sizce Adidas'ın En İyi Erkek Spor Ayakkabı Modeli Hangisi?

  Yaz aylarında kullanmak adına Adidas erkek spor ayakkabı arıyorsanız, bence Adidas Continental serisine de göz atmalısınız. Bence Adidas’ın en rahat ayakkabısı olan Continental, ayrıca dayanıklı ve çok şık modeller de içeriyor.

  4. Gazelle

  Sizce Adidas'ın En İyi Erkek Spor Ayakkabı Modeli Hangisi?

  Bir diğer klasik ve asla ölmeyecek şıklığı ile benim gözümde Adidas’ın en iyi ayakkabılarından bir tanesi de Gazelle. Duruşu ve farklı renkleri ile son dönemde hem kadın hem de erkeklerin dikkatini celbeden bu modele de göz atmadan karar vermeyin derim.

  Adidas mı Nike mı tartışması hakkında görüşlere de bu sorudan ulaşabilirsiniz.

  Görüşmek üzere!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 5
 • superstar
  stan smith

 • Adidas alicak param olsa en ucuzuna bile razı olurum. Fakir edebiyati XD

 • benim

 • o dördünden hiçbirini ayağıma giymem bir poka benzemiyo siz iyi ilan ediyonu çakma modelleri bile daha iyidir

 • Samoa.

 • Boost ve ultraboost serisi çok iiyi ama ben adidas kullanmıyorum

 • Ben nike seviyorum

 • Net samoa ya da süperstar

 • yeezy ler