+1 yıl

Sizce Erkek Botta Greyder mi Cat mi Daha Kaliteli & Sağlam?

Kışa hazırlık yapmak lazım ufaktan. Su geçirmez, kar kış demeden ayağımı rahat ettirecek bir bot arıyorum. Sizce erkek botta Greyder mı Cat mi daha kaliteli, dayanıklı botlar üretiyor? Kullananlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Erkek Botta Greyder mı Cat mi Daha Kaliteli & Dayanıklı?

  Merhaba! Öncelikle, doğru bir karar verdiğini söyleyebilirim. Kış başlamadan önce bot fiyatları sezona nazaran biraz daha düşük ve bu bağlamda erkenden botunu satın alman iyi olacaktır. Gelelim erkek botta Cat mi Greyder mı sorusuna…

  Greyder Erkek Botları Nasıl? Dayanıklı mı?

  Yüzde yüz deri ve ayak tabanına uygun modelleri ile Greyder erkek botlar, son dönemde bence oldukça kaliteli. Elbette, birtakım Greyder bot şikayetleri ben de okuyorum ancak ayağımda Greyder’ın outdoor botları olduğu sürece, bugüne dek herhangi bir sıkıntı yaşamadığımı şahsım adına söyleyebilirim. Bu bağlamda düşündüğümüzde, hem outdoor aktiviteleri için hem de genel anlamda Greyder botların kesinlikle kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

  Sizce Erkek Botta Greyder mi Cat mi Daha Kaliteli & Sağlam?

  Fermuarlı, fermuarsız, kalın taban, ince taban, bağcıklı ve benzeri pek çok modeli bulunan Greyder erkek botları; bence kış aylarında alınabilecek en uygun seçeneklerden, ayrıca fiyatlarının da diğer markalara nazaran ekonomik olduğunu belirtmem mümkün.

  Cat Erkek Botları Nasıl? Dayanıklı mı?

  Caterpillar’a dayanıksız demek yürek ister… Evet, bu cümleyle başladım çünkü Cat bu işin gerçek anlamda pirlerinden bir tanesi. Aslında en ünlü iş makineleri üreticilerinden bir tanesi olarak dünyaya nam salan Caterpillar, erkek botlarını Wolverine World Wide adlı marka altında üretiyor. Cat botlar dayanıklı mı? Sorusu için verebileceğim tek yanıt, tank gibi olduğu.

  Sizce Erkek Botta Greyder mi Cat mi Daha Kaliteli & Sağlam?

  Genel olarak pek çok modeli bulunan Caterpillar erkek botlarının en popüler modeli az çok tahmin edebileceğiniz gibi, hardal rengi olanı. Benim de ayakkabılığımda bir adet hardal rengi botum mevcut. Öneririm!

  Sonuç: Greyder mı Cat mi?

  Seçim yapmak zor, her ikisini de dene, tarafını seç demek biraz insafsızlık olacak ama gerçekten de öyle. Kalite açısından bence her iki markada da pek problem yaşamazsın. Tarzına uygun modeli hangi markada buluyorsan, o markayı seçmeni tavsiye ederim.

  Erkek botta Greyder vs. Cat sorusuna cevap vermeye çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir.

  Görüşmek üzere!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • cat yani caterpillar veya harley davidson

 • Ben greyder giyoyorum gayet de memnunum. Erkek botlarını bilemiyorum ama